Роздуми про життя царя Соломона.

© kaifzona

Коли цар Соломон спустився з гори, після зустрічі сходу сонця ті, що зібралися біля підніжжя сказали: — Ти джерело натхнення для нас. Твої слова перетворюють серця. А мудрість твоя просвітлює розум. Ми жадаємо слухати тебе. Скажи нам: хто ми? Він посміхнувся і сказав: — Ви — світло світу. Ви — зірки. Ви — храм істини. У кожному з вас Всесвіт. Занурте розум у серце, запитуйте своє серце, слухайте через свою любов. Блаженні знають мову Бога.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

— У чому сенс життя?

— Життя — це шлях, мета і нагорода. Життя — це танець Любові. Ваше призначення — розцвісти. БУТИ — це великий дар світу. Ваше життя — історія Всесвіту. І тому життя прекрасніше всіх теорій. Ставтеся до життя, як до свята, бо життя цінне саме по собі. Життя складається з цього. А сенс сьогодення — бути в сьогоденні.

— Чому нещастя переслідують нас?

— Що сіяли, то і збираєте. Нещастя — це ваш вибір. Бідність — творіння людське. А гіркота — це плід невігластва. Звинувачуючи, втрачаєте силу, а пожадливістю, розсіюєте щастя. Прокиньтеся, бо бідний той, хто не усвідомлює себе. А ті, що не знайшли всередині Царство Боже — бездомні. Бідним стає той, хто марно витрачає час. Не перетворюйте життя в животіння. Не дозволяйте натовпу погубити вашу душу. Хай не буде багатство вашим прокляттям.

— Як подолати нещастя?

— Не звинувачуйте себе. Бо ви божественні. Не порівнюйте і не розділяйте. За все дякуйте. Радійте, бо радість творить чудеса. Любіть себе, бо ті, що люблять себе люблять все. Благословляйте небезпеки, бо сміливі знаходять блаженство. Моліться в радості й нещастя обійде вас. Моліться, але не торгуйтеся з Богом. І знайте, звеличання — найкраща молитва, а щастя — найкраща їжа для душі.

— Який шлях до щастя?

— Щасливі ті, що люблять, щасливі ті, що дякують. Щасливі умиротворені. Щасливі ті, що знайшли рай в собі. Щасливі ті, що дарують в радості й щасливі ті, що приймають дари з радістю. Щасливі, ті що шукають. Щасливі ті, що прокинулися. Щасливі ті, що прислухаються до голосу Бога. Щасливі ті, що виконують своє призначення. Щасливі ті, що пізнали Єдність. Щасливі ті, що відчули смак богоспоглядання. Щасливі ті, що перебувають у гармонії. Щасливі ті, що зрозуміли красу світу. Щасливі ті, що відкриті Сонцю. Щасливі ті, що течуть як річки. Щасливі ті, що готові прийняти щастя. Щасливі мудрі. Щасливі ті, що усвідомили себе. Щасливі ті, що люблять себе. Щасливі ті, що вихваляють життя. Щасливі ті, що творять. Щасливі вільні. Щасливі ті, що пробачають.

— В чому таємниця достатку?

— Ваше життя — найбільша коштовність в скарбниці Бога. А Бог — коштовність серця людського. Багатство всередині вас невичерпне, а достаток навколо вас безмежний. Світ досить багатий, щоб кожен став багатим. Тому чим більше даєте, тим більше отримуєте. Щастя стоїть біля порогу вашого будинку. Відкрийтесь достатку. І перетворюйте все в золото життя. Блаженні ті, що знайшли скарби в собі.

— Як жити у світі?

— Пийте з кожної миті життя, бо непрожите життя породжує смуток. І знайте, що всередині, то і зовні. Сутінки світу — від сутінків в серці. Щастя — це схід Сонця. Богоспоглядання — це розчинення у світі. Просвітлення — це сяйво тисячі сонць. Блаженні спраглі світла.

— Як знайти гармонію?

— Живіть просто. Не приносьте нікому шкоди. Не заздріть. Нехай сумніви очищають, а не приносять безсилля. Присвятіть життя прекрасному. Творіть заради творчості, а не заради визнання. Ставитеся до ближнього, як до одкровень. Перетворіть минуле, забувши його. Приносьте в світ нове. Наповніть тіло любов’ю. Станьте енергією любові, бо любов одухотворює. Де любов — там Бог.

— Як досягти досконалості життя?

— Щасливий перетворює багатьох. Нещасливі залишаються рабами, бо щастя любить свободу. Воістину, радість там, де Свобода. Осягайте мистецтво щастя. Відкрийтесь світу і світ відкриється вам. Відмовившись від протистояння, ви стаєте володарем. І, подивившись на всіх з любов’ю, він додав: — Але багато чого ще вам відкриє Безмовність… Тільки будьте Собою!

Живіть в гармонії! Будьте собою!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close