Речі, про які вам ніколи не розкажуть

© minimagazin.info

Шлюб не рятує ні від проблем, ні від порожнечі, ні від самотності. Інша людина не компенсує ваш власний дефект, скоріше навпаки – вона його або підсилить, або виявить, і тільки вам доведеться з цим справлятися.

У кожного своє життя і свій вибір. Не орієнтуйтеся на когось в цьому виборі. Якщо є сумніви – не робіть. Якщо розумієте, що не ваше – відпускайте. Кожен має право на свій шлях і свої помилки. Саме так і будується наше неповторне життя.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Одного разу до мене на консультацію прийшла виснажена жінка. Вона сіла на крісло і майже відразу у неї з очей потоком полилися сльози. «Чому мені ніхто не сказав, що буде так?» – через ридання повторювала вона. Наша з нею розмова дала багато моментів для роздумів. І я хочу написати про те, про що ніколи не скажуть вам навіть найближчі люди. Отже…

1. Вам ніколи не скажуть, що шлюб не рятує ні від проблем, ні від порожнечі, ні від самотності. Інша людина не заткне і не компенсує ваш власний дефект, скоріше, навпаки, вона його чи посилить, або виявить, і тільки вам доведеться з цим справлятися.

2. Вам чесно не скажуть, що краще і правильніше залишатися самотнім (самотньою), аніж хапатися за той варіант, який просто єдиний через страх, що іншого не виявиться.

3. Діти – це не завжди щастя. Це проблеми, недосипання, повна відсутність свого часу, а іноді і життя. Якщо ви це усвідомлюєте – прекрасно, але якщо у вас є ілюзії, що з народженням дитини ваше життя запахне трояндами – подумайте добре, чи варто вам взагалі мати дітей.

4. Взаємини – це обопільна відповідальність і якщо кожен буде відповідати за себе, а не партнера, то всім буде краще і комфортніше.

5. У тих сім’ях, які ви вважаєте ідеальними, є свої проблеми і своє темне дно. Ідеальних сімей немає.

7. Всі «люблю» швидко закінчуються. Якщо ви не навчилися розмовляти, поважати, піклуватися одне про одного, то вам не варто вступати в стосунки. Ви не доросли до них.

8. Більшість пар брешуть одне одному про секс. Жінка імітує оргазм, чоловік вважає спазм статевого органа близькістю. Обидва ходять невдоволені та злі. Навчіться говорити чесно про свої сексуальні бажання – навчіться говорити про все.

9. Якщо з самого початку у вас з партнером немає нічого спільного, то навряд чи воно з’явиться. Тому через деякий час не треба скаржитися, ви спочатку бачили, кого вибираєте.

10. Навчіться визнавати свої помилки. Якщо усвідомили, що помилилися з вибором і поруч з вами не ваша людина, йдіть відразу. Не треба забивати баки ні собі, ні іншим.

11. Люди не змінюються. Вони просто більше розкриваються і знімають маски. Ви, з вашою любов’ю, нікого ніколи не зміните. Якщо людина сама вирішить, що ви цінність, заради якої можна змінити своє життя – це її вибір. Але якщо ви вирішили взяти на себе функцію Доброго Чарівника – ви ідіот.

12. Жодна духовна практика не врятує від реальних проблем. Те, що ви перестали їх бачити, ще не означає, що вони зникли. Тому проблеми об’єктивного реального світу вирішуйте в цій реальності конкретними діями.

13. Не живіть чужими порадами і не впускайте в свій внутрішній світ і світ своєї сім’ї непрофесіоналів. «Кухонна психологія» хороша як спосіб позбутися напруження, але дуже погана як система дієвих рекомендацій. Зазвичай, все зводиться до обміну мозковими тарганами.

14. З чоловіками просто: їх потрібно підтримувати, вислуховувати, годувати, задовольняти в ліжку і не відбирати у них їх місце в будинку. З жінками просто: з ними треба розмовляти, давати захищеність і почуття любові. З усіма просто, якщо бути щирими і не хотіти будь-якими шляхами зламати партнера.

15. До створення сім’ї і народження дітей треба підходити тоді, коли знаєте навіщо вони потрібні саме вам. Чужі думки й установки суспільства тут не працюють.

16. Якщо ви помилилися – вибачте себе і йдіть далі. Життя – занадто цікаве і прекрасне, щоб своїми руками перетворювати його на пекло.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close