Пройдіть тест і дізнайтеся, чи вірите ви в кохання

День святого Валентина — одне з найочікуваніших свят для закоханих у всьому світі. В цей день кохання витає в повітрі, а люди обмінюються милими подарунками і привітаннями. Адже це відмінний привід, щоб ще раз зізнатися у своїх почуттях. А як ви ставитеся до кохання? Пропонуємо вам пройти короткий жартівливий тест і дізнатися про це. Записуйте свої відповіді і дізнайтеся результат в кінці статті.

Вам просто необхідно вибрати картинку у відповіді на питання і підрахувати свої відповіді. Ми в Тутка впевнені, що результати тесту можуть вас здивувати.

1. Яку асоціацію викликає слово «кохання»?

2. Уявіть: сьогодні у вас побачення. Що обов’язково візьмете з собою?

3. Ідеальне побачення для вас — це:

4. Кращий подарунок на День всіх закоханих — це:

5. Уявіть, що ваш друг у День святого Валентина один. Що ви йому порадите?

Розшифровка тесту

  • Більше варіантів А: ви невиправний романтик від маківки голови до кінчиків пальців на ногах. Все, що ви робите і чим себе оточуєте, наповнене любов’ю, мріями і чарами. Адже ви як ніхто знаєте, що таке справжнє кохання, вмієте співчувати іншим, а улюблена героїня в книгах — це, звичайно, Джульєтта.
  • Більше варіантів В: ви ідеаліст, який вірить і чекає чуда. Але при цьому чітко розумієте межу між мріями і реальним світом. Вам не чуже робити приємні несподіванки для коханих, а коли подібне відбувається з вами — літаєте від щастя.
  • Більше варіантів С: ви реаліст. Розумієте, як все влаштовано в цьому світі і якщо кохання ще не зустрілося — не біда. У вас немає відбою від шанувальників, але ви не поспішайте заводити стосунки з ким завгодно. Ви живете на повну котушку і не боїтеся експериментувати, адже це так весело — пробувати щось нове та цікаве.
  • Більше варіантів D: ви прагматик. Для вас важлива у стосунках легкість, готовність завтра стрибнути з парашутом, а післязавтра — пірнати десь в Атлантичному океані. Ви знаєте, що таке кохання і що воно може бути різним і щоразу новим.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close