Про що насправді говорять 18 найпопулярніших видів поцілунків

Ви знали, що існує більше 100 видів поцілунків і кожен з них виражає певні почуття? Тому по губах можна розповісти багато про характер людини і про стосунки в парі. Так говорить психолог Шеріл Кіршенбаум (Sheril Kirshenbaum), автор книги «Наука поцілунку».

Тутка вибрав 18 найпопулярніших видів поцілунків і з’ясував, що вони означають.

1. Французький поцілунок

Французький поцілунок — культовий фаворит майже всіх закоханих. Найгарячіший, найпристрасніший і найеротичніший з усіх видів поцілунків і, до речі, часто веде до більш інтимного фізичного контакту. Неважко здогадатися, що характерний такий поцілунок для стосунків, коли пік пристрасті максимальний і партнери просто не можуть насолодитися одне одним.

А взагалі, як кажуть експерти, французький поцілунок — справжнє мистецтво, яким варто опанувати досконало.

2. Швидкий поцілунок

На відміну від французького, швидкий поцілунок підходить для зустрічі або коли ви перебуваєте в громадських місцях. Це робиться з закритими губами, легко і швидко торкаючись до губ партнера. Такий поцілунок зустрічається у пар, які давно разом і вже пережили пік пристрасті.

3. Поцілунок в щічку

Швидкий поцілунок в щічку часто означає просто «привіт», а в деяких країнах такий «жест» замінює рукостискання. Якщо ж поцілунок в щічку затяжніший, то незабаром він може перерости в більш інтимний і пристрасний вид поцілунків. Найчастіше, коли партнер цілує іншого в щоку, це як нагадування про себе і про свої почуття.

4. Повітряний

Хто сказав, що поцілунок — це обов’язково фізичний контакт? Повітряний поцілунок — це демонстрація вашої прихильності й спосіб спілкуватися зі своєю половинкою на відстані. Часто такий жест означає легкий флірт.

5. Поцілунок «замок»

Це коли під час поцілунку тіла відсторонюються, як би поспішаючи кудись, а губи ніяк не можуть розчепитися. Відчувається так само, як і виглядає: часу мало, треба терміново бігти щось робити, але партнери ще не насолодилися одне одним. Виникає отака розбіжність між губами і тілом.

6. Поцілунок ангела

Коли один з партнерів ніжно цілує повіку, ніс або чоло іншого, поки той відпочиває. Це один з найяскравіших проявів ніжних почуттів і турботи одне про одного. Крім того, такий жест свідчить про довіру між партнерами.

7. Поцілунок в ніс

Поцілунок або легкий укус в ніс — це цікавий спосіб привернути увагу, який майже завжди викликає посмішку на обличчі. До речі, це хороша можливість вибачитися без слів і вмить забути про образи.

8. Поцілунок у чоло

Часто поцілунок в чоло називають материнським. Тому що він виражає турботу і прив’язаність до людини.

9. Поцілунок у вухо

Вуха — одна з найбільш чутливих і ерогенних зон. Однак поцілунок у вухо може викликати лоскіт у багатьох людей. Тому поцілунок безпосередньо у вухо використовують, щоб викликати сміх, підняти настрій та нагадати про себе.

10. Поцілунок в мочку вуха

А ось поцілунок або посмоктування мочки вуха партнеру вже містить виключно еротичний підтекст і націлений на ерогенну зону більшості. Це один з найромантичніших і найінтимніших поцілунків між партнерами, що часто є лише прелюдією до пристрасніших дій.

11. Поцілунок руки

Воістину древній вид поцілунків, який демонструє повагу і захоплення дамою.

За старовинним звичаєм, тільки якщо чоловік старше дівчини, він може дозволити собі піднести руку дами до своїх губ. У всіх інших випадках чоловік підносить свої губи до руки дами, при цьому нахиляючись або навіть, стаючи на одне коліно. Бажано поцілунок супроводжувати компліментом.

Поцілунок у руку — справжня лицарська галантність, яку в наш час уже рідко зустрінеш. А дарма, подібний поцілунок в потрібний момент в комбінації з компліментом справить враження не тільки на саму жінку, але і на оточуючих жінок.

12. Поцілунок в шию

Передня і бічна сторона шиї — одна з найчутливіших ерогенних зон. Тому цілуються в шию пари, які мають дуже близькі, інтимні стосунки. Такий поцілунок часто всього лише прелюдія.

13. Вампірський поцілунок, або засос

Засоси — почервоніння або невеликі синці. Це своєрідна мітка, нагадування про себе не тільки для партнерів, але і для всіх оточуючих. До речі, те ж саме можна сказати про сліди від помади, які залишають дівчата на обличчі або одязі партера.

14. Поцілунок однієї губи

Тип поцілунку, під час якого цілується тільки одна губа партнера (верхня або нижня). Це міцний поцілунок щасливих і по-справжньому закоханих людей, а ще під час такого поцілунку можна відчути дихання партнера.

15. Поцілунок «ескімос»

Насправді це не поцілунок, але одна з найсимпатичніших форм вираження прихильності, під час якої партнери труть носами одне до одного.

Існує версія, що такий вид поцілунку виник у тих, хто живе в холодному кліматі. Замість поцілунку вони терлися носами вправо-вліво, щоб уникнути обмороження губ. Однак, подібний жест часто зустрічається в деяких країнах Африки, де є альтернативою рукостискання.

16. Укус нижньої губи

Це одна з форм французького поцілунку, коли під час самого процесу покусуєтся губа партнера. Такий вид поцілунків говорить про «легкий» характер і внутрішню пристрасть, яка немов вихлюпується назовні.

17. Поцілунок «вакуум»

З приводу цього поцілунку в книзі є порада: «Коли ваші губи втомляться, то повільно ослабляйте поцілунок. Не варто відривати свої губи від губ партнера несподівано, інакше пролунає гучний хлопок».

Це дуже сильний і засмоктувальний поцілунок, який немов витягує всю душу з партнера і залишає після себе приємну втому.

18. Контакт тіл

Один з найчастіших і, можна сказати, найзбалансованіших видів поцілунків. Він помірно міцний, помірно пристрасний, підходить для зустрічі, прощання, а якщо «виконати» його на публіці, оточуючим не стане ніяково.

Під час такого поцілунку важливо, щоб тіла були щільно притиснуті одне до одного. До речі, цілуються таким чином пари, які разом дуже довго і добре розуміють одне одного.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close