Притча про почуття

© newstrend.news

Мало хто любить цей стан, коли неможливо в собі розібратися, чого я хочу, куди йду і що відчуваю. Особливо, це стосується любовних емоцій. Буває і таке, що ми настільки втрачаємо життєвий орієнтир, що раптом виявляємо себе серед людей, з якими точно б не хотіли спілкуватися. Як же розібратися, хто по-справжньому дорогий і відсіяти небажаних людей?

— Знаєш, — каже один, — у мене зараз одночасно п’ять жінок. Мені це набридло, але вибрати одну в мене не виходить. Якби мені їх відсіяти?

— Відсій відвертістю, — радить приятель.

— Як це — відвертістю?

— А так: відчуй себе абсолютно вільним і кожній розповідай все про всіх інших.

— Але як це допоможе?

— А ти спробуй.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропусти найцікаве

Наступна їхня зустріч через півроку:

— Ну, і як? Скористався моєю порадою?

— Гарна порада. Дякую. Коли я став відвертим, то дві з моїх жінок відразу ж відмовилися зустрічатися зі мною. Ну, та гаразд. Це був, можна сказати, грубий відсів. Залишилися троє. І ось тут почалося найцікавіше. Я дуже скоро виявив, що бути з всіма однаково відвертим у мене не виходить. Одній я міг розповісти все, іншій половину, третій взагалі нічого. У той же час про одну міг розповісти все, але розповідати про іншу у мене не повертався язик. Скінчилося це тим, що я виявив, що одній я можу розповісти все, але про неї мені не хотілося ділитися ні з ким.

— Ось вона-то у тебе і залишилася, — підказав приятель.

— Саме так. Цікаво, що цей простий спосіб працює так добре.

— Він працює тому, що відвертість — це показник почуттів. Вона дуже швидко відсіває непотрібних нам людей. Причому у всіх випадках життя. Я завжди розлучаюся з тим, з ким не можу бути відвертим і опиняюся прив’язаним до того, про кого не можу розказати.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: