Притча про оптимізм

© ekopro74

Жили-були маленькі жабенята, які організували змагання з бігу. Їх мета була вилізти на вершину вежі. Зібралося багато глядачів, які хотіли подивитися на ці змагання і посміятися над їхніми учасниками. Змагання розпочалися … Правда ніхто з глядачів не вірив, що жабенята зможуть дістатися вершини вежі.

Чути було такі репліки: «Це занадто складно. Вони ніколи не залізуть на вершину. Немає шансів! Вежа занадто висока». Маленькі жабенята почали падати. Одна за одною… За винятком тих, у яких відкрилося друге дихання, вони стрибали усе вище і вище. Натовп все одно кричав «Занадто важко! Жодна не зможе це зробити!». Ще більше жабенят утомилися й упали. Тільки одне піднімалося все вище і вище.  Єдине яке не здалося! Воно єдине, яке, приклавши всі зусилля, дісталося вершини! Тоді всі захотіли дізнатися, як йому це вдалося? Один учасник запитав, як же цьому жабеняті, яке дісталося до вершини, вдалося знайти у собі сили? Виявилося – переможець був глухим!

Ніколи не слухайте людей, які намагаються передати свій песимізм і негативний настрій, вони забирають у вас ваші найзаповітніші мрії та бажання!

А Ви вірите в себе і в свої сили?

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close