Притча про двох дроворубів

© yapokupayu.ru

Якось два дроворуби посперечалися, хто з них нарубає за день більше лісу. З ранку чоловіки розійшлися по своїх позиціях. Спочатку вони працювали в одному темпі. Але за годину один з них почув, як другий перестав працювати. Зрозумівши, що це його шанс, перший лісоруб подвоїв свої зусилля.

реклама

Пройшло десять хвилин, і він почув, що другий дроворуб знову прийнявся за роботу. І знову вони працювали майже синхронно, як раптом перший лісоруб знову почув, як його супротивник зупинився. І знову дроворуб обрадуваний прийнявся за роботу, уже відчуваючи запах перемоги.

І так тривав цілий день. Щогодини один з лісорубів зупинявся на десять хвилин, а другий продовжував роботу. Коли час минув, той, хто працював не перестаючи, був зовсім упевнений – приз у нього в кишені. Який же був його подив, коли він дізнався, що сильно помилився.

– Як це вийшло? – запитав він свого напарника. – Щогодини я чув, як ти на десять хвилин припиняєш роботу. Як ти примудрився нарубати більше дерев, ніж я? Це неможливо!

– Насправді все дуже просто, – прямо відповів той. – Щогодини я зупинявся на десять хвилин. І в той час, як ти продовжував рубати ліс, я точив свою сокиру.

Отож, не забувайте час від часу зупинятися, “щоб підточити сокиру”!!!

Фото заголовку yapokupayu.ru
За матеріалами management.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама