Повторюйте цi 10 істин щодня, щоб стати успішними

© info-islam.ru

Всього лише одне вчасно сказане слово може вас надихнути. Ціла фраза може змінити назавжди.

Слова, зібрані в правильному порядку, можуть змінити вас в кращу сторону. Особливо якщо ви будете повторювати їх собі кожен день. Слова впливають на підсвідомість також як гантелі на біцепси. Вони вбудовують в вас установки і моделі поведінки. Повторюйте собі ці 10 істин кожен день і вже через місяць ви станете успішнішим і крутішим, ніж зараз.

1. Робити не означає зробити

Подивіться бокс. Там часто бої виграються одним ударом. Так і в житті. Ви можете бігати по зустрічах, відповідати на десятки мейлів, готувати купу звітів, а можете зробити одну дію і відразу отримати великий контракт. Зробити значить отримати результат.

2. Ви боїтеся не того

Люди думають, що найгірше це смерть. Але куди гірше дозволити собі згаснути ще за життя. Вам дали життя не для того, щоб ви його зберегли і прожили без помилок. Життя дається для розвитку і розкриття свого потенціалу. Так що дійте більше.

3. Посмішка — це ознака сили

Що робить лев, коли відчуває небезпеку. Він посміхається. І це може нагнати страх на будь-кого. Спробуйте розкрити рот в усмішці. Просто так, без причини. І походіть хвилин 5. І ви відразу відчуєте як сила, енергія і впевненість вливаються в вас.

4. Будь-який успіх починається з невдачі

Ти можеш порізатися при голінні. Хоча робите це роками. Чого вже говорити про дії, яких ви ніколи не робили. Так що невдачі — це нормально.

5. Нічия оцінка неадекватна

Ніхто не знає вас на 100%. Ніхто не знає скільки ви пережили, дізналися і подолали. Тому забийте на думку інших. Їх оцінка неадекватна.

6. Часто люди зупиняються за один крок до тріумфу

Чим більше дій ви зробили, тим вище ймовірність вашого успіху. Тому що навіть невдачі збагачують вас новими знаннями і досвідом. Так що йдіть до кінця і пробуйте поки не досягнете мети.

7.Сума ваших дій і рішень це те, де ви зараз

Хочете бути в іншому місці почніть приймати інші рішення і робити нові дії. Бездіяльність — це теж дія. Неприйняття рішення це теж рішення. Так що вперед.

8. Життя пронесеться за 5 секунд

Запитайте будь-якого старця і він вам скаже, що теж колись думав, що все життя попереду. А виходить, що 50 років пролітають як одна мить. Так що не думайте, що в вас є час на розкачку. Дійте зараз. Тому що будь-яке життя може закінчитися в будь-який момент.

9. Вашого минулого не існує

Так, є якісь спогади. Але реальність це зараз. Поточний момент. Існує лише те, що ви бачите в даний момент. А те, що було в минулому вже не існує. Так що відпустіть всі негативні переживання і зосередьтеся на тому, що ти можете зробити зараз.

10. Дякуйте всім за все

Ви отримуєте від життя те, що віддаєте самі. Не потрібно негативу якщо хтось зробив вам погано. Подякуйте йому. Адже тепер ви знаєте, що з ним не варто мати справ. Подякуйте, що він в черговий раз потренував вас, дозволивши зберегти спокій там, де багато хто починає злитися. Дякуйте всім і кожному, і всесвіт віддячить вам позитивом і можливостями.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close