Починайте нове життя в ту саму мить, як тільки цього захотіли

© youtube.com

Не таємниця, що людині легше починати змінювати життя з круглих дат: Дня народження, Нового року. Або хоча б з понеділка. Відбувається це тому, що вона намагається прив’язати свої зусилля до якогось, у її розумінні, переломного моменту, — хоча всі ми прекрасно розуміємо, що ні Новий рік, ні День народження, ні понеділок такими не є. Просто ще один день, ще одна цифра. Саме тому «нове життя з Нового року», як правило, не вдається.

Якщо хочете почати нове життя починайте відразу в ту мить, як тільки захотіли. І не забувайте:

1. Цілі можуть бути глобальними, але шлях їх реалізації — неодмінно конкретний.

Глобальні цілі — стратегічні, у них немає тактики. Тобто, якщо ви, наприклад, говорите: «Хочу вивчити за рік гінді або суахілі», — ви не усвідомлюєте до кінця, як конкретно будете їх вчити. Що, наприклад, станете робити завтра? Заучувати слова, правила? У той же час, якщо ви говорите: «я буду вчити по чотири слова, на тиждень — два правила, а протягом місяця розберуся з усіма часами», — тоді у вас конкретна мета, яку можна реалізувати.

2. Привчіть себе до систематичності, щоб уникнути зривів.

Робити кроки до поставленої мети треба кожен день (або, скажімо, три рази в тиждень — як ви самі для себе вирішили), в один і той же час (обов’язково виберіть найбільш зручний для вас), якийсь однаковий період (45 хвилин, півтора години тощо). Що б при цьому не відбувалося — всі ваші плани повинні будуватися з урахуванням вашої мети. Не може бути такого, що ви сьогодні відклали її, тому що йдете в театр.

3. Не накидайтеся на мету, щоб не надірватися.

Ще раз: йти до мети потрібно невеликими кроками. Тоді ви точно не кинете все на середині шляху.

4. Не заохочуйте себе за проміжні успіхи.

Я роблю це для мами, бо вона зараз дасть мені за це цукерку – досить інфантильна позиція. Ви робите це для себе і те, що ви робите і є цукерка.

5. Навчіться спокійно ставитися до зривів.

Те, що в якусь мить щось не вийшло, — не привід все кидати. Це означає лише те, що можна почати заново.

6. Діліться з оточуючими не планами, а результатами.

Необхідність залучати оточуючих залежить від того, наскільки ви відчуваєте потребу у визнанні. Якщо вона є — діліться. Але не планами, а успіхами. Тому що багато хто з тих, хто говорить: «Я збираюся», — потім нічого не роблять.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close