Недооцінена сила маленьких, але послідовних дій

Якщо перед вами поставлять завдання вручну звести велику цегляну стіну, як ви відреагуєте? Злякаєтесь? Будете вважати місію нездійсненною? Чи з завзятістю впевненої в собі людини почнете повільно, але щодня потрохи її споруджувати?

Якщо ви виберете повільно зводити цю стіну, то знайте: саме так і виглядає недооцінена сила маленьких, наполегливих, послідовних дій. Ми боїмося, ми лінуємося, ми не хочемо – але якщо зважимося, то крок за кроком можемо домогтися практично неможливого.

1. Масштабне дійство – це ілюзія

Точно так само, як будівництво стіни, наші цілі іноді здаються недосяжними. Ми відкладаємо цю задачу і відволікаємося на звичну рутину або, що ще гірше, ми хочемо грандіозне, швидке будівництво та негайні результати. На жаль, але масштабне дійство – це шлях в нікуди. Не можна звести міцну і довговічну будівлю за один день. І іноді це може збивати з пантелику.

Не кажіть собі: «Я збираюся побудувати найбільшу і саму міцну стіну в світі». Починати потрібно не так. Вашими словами повинні бути: «Я збираюся якісно укладати цеглу, одну за другою, ряд за рядом. Я буду робити це кожен день». І тоді у вас виросте стіна.

2. Почніть з цегли

У житті і на роботі у всіх нас є умовна «стіна», яку потрібно звести:

  • Міцні відносини.
  • Формування нових корисних звичок.
  • Отримання нових знань і навичок.
  • Кар’єрний ріст.

Формула очевидна: почніть вже зараз потихеньку укладати цеглу і робіть це постійно.

3. Зосередьтеся на процесі

Звичайно, бачення важливо і необхідно для того, щоб вести нас у правильному напрямку. Однак ми зазвичай починаємо свої дії з якогось ідеального бачення. Зауважте, у більшості випадків, коли люди говорять про вчинені ними дії, вони згадують про свої досягнення, свій прогрес чи ривок в кар’єрі. І вони ніколи не говорять про такі дрібниці і деталі, завдяки яким вони прийшли до кінцевого результату.

Замість того, щоб фантазувати про те, що ви в результаті отримаєте, зосередьте всю свою увагу на процесі. Почніть з кладки однієї цегли за один раз. І не звертайте з цього шляху.

Крихітні кроки і малі дії дійсно мають величезне значення!

Ми чомусь впевнені, що невеликі дії майже безглузді. У той же час ми вважаємо, що робимо недостатньо зусиль для досягнення своєї мети. А ще ми свято віримо в те, що для великого успіху нам потрібно зробити щось незвичайне, щось, що варте захоплення і щось, що привертає увагу інших. Зрештою, ми не отримуємо нічого. Проблема в тому, що ми лише думаємо про стіну, яку хочемо побудувати, замість того, щоб вже почати зводити її крок за кроком.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close