Недооцінена сила маленьких, але послідовних дій

Якщо перед вами поставлять завдання вручну звести велику цегляну стіну, як ви відреагуєте? Злякаєтесь? Будете вважати місію нездійсненною? Чи з завзятістю впевненої в собі людини почнете повільно, але щодня потрохи її споруджувати?

Якщо ви виберете повільно зводити цю стіну, то знайте: саме так і виглядає недооцінена сила маленьких, наполегливих, послідовних дій. Ми боїмося, ми лінуємося, ми не хочемо – але якщо зважимося, то крок за кроком можемо домогтися практично неможливого.

1. Масштабне дійство – це ілюзія

Точно так само, як будівництво стіни, наші цілі іноді здаються недосяжними. Ми відкладаємо цю задачу і відволікаємося на звичну рутину або, що ще гірше, ми хочемо грандіозне, швидке будівництво та негайні результати. На жаль, але масштабне дійство – це шлях в нікуди. Не можна звести міцну і довговічну будівлю за один день. І іноді це може збивати з пантелику.

Не кажіть собі: «Я збираюся побудувати найбільшу і саму міцну стіну в світі». Починати потрібно не так. Вашими словами повинні бути: «Я збираюся якісно укладати цеглу, одну за другою, ряд за рядом. Я буду робити це кожен день». І тоді у вас виросте стіна.

2. Почніть з цегли

У житті і на роботі у всіх нас є умовна «стіна», яку потрібно звести:

  • Міцні відносини.
  • Формування нових корисних звичок.
  • Отримання нових знань і навичок.
  • Кар’єрний ріст.

Формула очевидна: почніть вже зараз потихеньку укладати цеглу і робіть це постійно.

3. Зосередьтеся на процесі

Звичайно, бачення важливо і необхідно для того, щоб вести нас у правильному напрямку. Однак ми зазвичай починаємо свої дії з якогось ідеального бачення. Зауважте, у більшості випадків, коли люди говорять про вчинені ними дії, вони згадують про свої досягнення, свій прогрес чи ривок в кар’єрі. І вони ніколи не говорять про такі дрібниці і деталі, завдяки яким вони прийшли до кінцевого результату.

Замість того, щоб фантазувати про те, що ви в результаті отримаєте, зосередьте всю свою увагу на процесі. Почніть з кладки однієї цегли за один раз. І не звертайте з цього шляху.

Крихітні кроки і малі дії дійсно мають величезне значення!

Ми чомусь впевнені, що невеликі дії майже безглузді. У той же час ми вважаємо, що робимо недостатньо зусиль для досягнення своєї мети. А ще ми свято віримо в те, що для великого успіху нам потрібно зробити щось незвичайне, щось, що варте захоплення і щось, що привертає увагу інших. Зрештою, ми не отримуємо нічого. Проблема в тому, що ми лише думаємо про стіну, яку хочемо побудувати, замість того, щоб вже почати зводити її крок за кроком.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: