Наймудріші слова про стосунки, які я читала у своєму житті!

Прочитайте ці неймовірні рядки Джебрана Халіля:

Я хотів би піклуватися про тебе, не бажаючи тебе змінити;
Любити тебе, залишаючи тебе вільною;
Приймати тебе всерйоз – ні до чого не примушуючи.
Приходити до тебе – не нав’язуючи себе.
Щось дарувати тобі – без очікування подарунка у відповідь.
Вміти прощатися з тобою – не боячись втратити тебе назавжди.
Говорити тобі про мої почуття – не перекладаючи на тебе відповідальності за них.
Ділитися з тобою знаннями – не повчаючи тебе.
Радіти тобі такому, який ти є.
Якщо і ти з такими самими почуттями зробиш крок мені назустріч – ми зможемо збагатити одне одного.

Як чудово жити так, в повній свободі і в той же час в гармонії з усіма, не скидаючи з плечей відповідальності та турботи один про одного, і це не кайдани рабства і не обмеження, що накладаються на нас, а вміння брати на себе щось більше, ніж прості функції розмноження або продовження роду.

Людські примхи нашого его, висунуті людьми щодо відношення один до одного – нікчемні й фальшиві в порівнянні зі справжньою силою, яка завжди на боці свободи і це вміння бути відповідальним за свої вчинки і за наш щосекундний, щогодинний, щоденний вибір, який ми по суті робимо постійно.

Нашими виборами і прийнятими рішеннями пронизаний і витканий весь Всесвіт, починаючи від побутових дрібниць і закінчуючи любов’ю, бо людина по суті є вибором, тим, що вона вибирає, на що зважується і які рішення вона приймає – таким чином і складається її «доля».

Свобода – це основний показник якості життя і того, чи правильно був зроблений вибір, чи правильні рішення, чи правильно живемо і розвиваємося чи неправильно.

Закон, який керує Всесвітом – це вічний розвиток, еволюція, стрибок і розкриття себе і всього, а цього не буває без свободи, і якщо ми суперечимо цій простій та вічній істині, якщо ми не служимо їй і не ведемо себе та інших до неї, то ми розвиваємо егоїзм, заохочуємо жорстокість, ображаємо себе і всю нашу реальність, відсікаючи дух від джерела і поміщаючи вічне сьогодення в надра ілюзії наших дрібних «я» – і тоді будь-які стосунки, почуття, починання, вчинки, будь-які найбільш піднесені думки і висновки стають черговою концепцією, правилом і кодексом заборон та обмежень, петлею на шиї, мертвою точкою, скупо завершеною і покараною вже за життя.

Це шлях до страждань і мук, шлях в рабство.

Ті ж, хто від роду нашого, з роду сильних – вони вільні разом, чисті та щирі один до одного, без фальші, вільні та щасливі одночасно і всюди, їм нема чого один від одного приховувати, вони нічого не соромляться, тому що в них немає брехні і помилок, немає жалю, вони блаженні і зреалізовані, так як такий союз душ уподібнюється до самого Всесвіту, живе за його законами, не суперечить йому і єдиний з природою та вічністю у всіх своїх проявах, в повноті всієї своєї природності, глибини і краси.

Такий союз непорушний, і ніхто, і ніщо не може перебігти дорогу людям, які з’єднані таким союзом! Це та якість життя, яку досвідчують справжні відьми, веди, маги, втаємничені люди , і це є те єдине, заради чого вони проявлені в світі.

Люди, які  йдуть проти такого союзу – вже передчасно вражені і розгромлені, дощенту розвіяні, розчинені в небутті вже за життя… це питання лише часу.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker