Нагадайте собі про це, якщо пропала мотивація чи втратили віру в себе

Якщо у вас зараз чорна смуга в житті, перше, що ви повинні зрозуміти, що чим довше ви будете переживати з цього приводу, тим довше вона буде тривати.

Ваше завдання — якомога швидше вивести свій настрій на позитив. А за позитивними емоціями підтягнуться і приємні події.

І для того, щоб налаштувати себе на успіх, частіше нагадуйте самі собі ось про ці речі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Все пройде і це теж пройде

Ніщо не триває вічно. У всесвіті завжди є баланс. Є погане і хороше. А значить після кожної невдачі з вами обов’язково трапиться щось позитивне.

Спитися і опустити руки ви завжди встигнете

Для цього не потрібно особливих зусиль. Так що пробуйте і дійте – щось позитивне з цього обов’язково вийде.

Всесвіту краще знати, що вам потрібно насправді

Ви не знаєте звідки і навіщо ви сюди прийшли? Так чому ви думаєте, що ви знаєте, як повинне складатися ваше життя. Всесвіту краще знати, що вам потрібно насправді. Так що не переживайте, якщо щось йде не так, як ви хотіли. Швидше за все це не для вас.

Те, що ви не здаєтеся  – це  вже успіх

Успішним можна назвати людину, у якої є цілі і яка щось робить для їх досягнення. Так що не падайте духом і продовжуйте бути успішною людиною.

Який відсоток з ваших страхів реалізувався?

Під впливом негативу ваш мозок починає малювати похмуре майбутнє. Але ввімкніть усвідомленість і подумайте, який відсоток цих прогнозів реалізувався. Точно менше 50%. А за статистикою 90% ваших думок ніколи не реалізуються. Так навіщо фантазувати. Краще подумайте, що ви можете зробити прямо зараз, щоб зробити життя кращим.

Вибір завжди за вами

Ви не сковані ланцюгами. Вас ніхто не змушує до негативу. Це всього лише ваш вибір. А вірніше звичка поводити себе так. Створіть нову звичку. Радійте навіть тоді, коли все погано. Замість скарг краще знайдіть смішне відео. Посмійся 5 хвилин і життя засяє кольоровими фарбами.

Реальність –  це відображення внутрішнього світу

Всесвіт дає вам те, про що ви думаєте. На цю тему навіть є анекдот. Продовжуючи думати про негатив, ви і в реальності будете з ним стикатися. Хочеш налаштуватися на успіх – думай про цілі та мрії.

Тренування завжди йдуть через біль

Ви намагаєтеся чогось досягти. І значить робите те, що раніше не робили. А у нових справах завжди будуть помилки. Згадайте, як ви вчилися ходити. За цим стоять тисячі падінь. Так невже, ще одне падіння зупинить вас.

Втрата звільняє місце для нового

І нове майже завжди краще старого. Тримаючись за старе, ви залишаєтеся на одному місці – тобто, не розвиваєтеся. Втрати змушують вас шукати інші можливості. А значить починається саморозвиток і ви стаєте кращим.

Гнів  – це отрута

Негативні емоції руйнують тіло. Можуть утворюватися хвороби. Так, навіщо руйнувати себе? Виплесніть негатив через спорт і дійте далі.

Все вимагає часу

Ваша мати виношувала вас 9 місяців. Ще 18 років потрібні, щоб ви остаточно виросли. З реалізацією цілей точно також. Великі мрії не досягаються за 1 день. Наберіться терпіння та продовжуйте йти вперед.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close