Молодь… завжди не така

rebelsmarket.com

Одного разу, виступаючи перед загальними зборами Медичного суспільства міста Портмунда (Англія), доктор Рональд Гібсон почав свою доповідь чотирма цитатами.

1. “Наша молодь любить розкіш, вона погано вихована, глузує з начальства й анітрохи не поважає людей похилого віку. Наші діти стали тиранами; вони не встають, коли до кімнати входить літня людина, суперечать своїм батькам. Коротко кажучи, вони дуже погані”.

2. “Я втратив будь-яку надію щодо майбутнього нашої країни, якщо нинішня молодь візьме в свої руки кермо влади. Бо сучасна молодь — нестерпна і просто жахлива“.

3. “Наш світ досяг критичної стадії. Діти більше не слухаються своїх батьків. Мабуть, кінець світу вже не дуже далекий”.

4. “Ця молодь розбещена. Молоді люди підступні і недбайливі. Ніколи вони не будуть схожими на молодь минулих часів. Сучасне молоде покоління не зуміє зберегти нашу культуру”.

Після того, як в аудиторії пролунали оплески, доктор Гібсон відкрив імена авторів цитат.

Перша запозичена у Сократа (470-399 рр. До н.е.), друга у Гесіода (бл. 720 р до н.е.), третій вислів — єгипетського жреця, що жив за 2000 років до н.е., четвертий прикрашає глиняний глечик, якому понад 3000 років, виявленому нещодавно під час розкопок Вавилона.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close