Михайло Литвак: Якщо жінка королева, тоді їй потрібен король

Багато вже напевно чули мій термін – штаненосій. Що він означає? Чоловік, в моєму розумінні, це людина, яка інтелектуально розвинена і матеріально забезпечена. А протилежність йому – штаненосій, інакше кажучи – напівфабрикат, з яким я не раджу будувати стосунки.

З ким не варто будувати стосунки

Дорогі жінки, якщо ви вважаєте себе королевами, шукайте королів. Не витрачайте час на штаненосіїв. А якщо у вашому середовищі немає гідних чоловіків, то лізьте наверх – в плані особистості, кар’єрному плані, соціальному. Там, нагорі, вам обов’язково зустрінеться ваш король.

Наведу приклад

Одного разу до мене на прийом прийшла М. – доглянута, цікава жінка 45 років. До мене її привело повне розчарування в чоловіках.

Розповім трохи про М. Завдяки наполегливій праці та постійній самоосвіті вона стала професіоналом екстра-класу і прийшла до того, що не вона шукала роботу, а робота шукала її. Керівники і власники компаній боролися за М., переманювали, пропонували кращі умови праці.

На відміну від кар’єри, особисте життя М. складалося далеко не так яскраво. Її чоловік звичайна, нічим не видатна людина, що застряг на рядовій посаді, ревно ставився до успіхів дружини.

Не дивлячись на зростаюче неприйняття з боку чоловіка і свій щільний графік, М. підтримувала в домі затишок і порядок, оточувала коханого турботою, готувала для нього найсмачніші страви, вносила різноманітність в сімейне життя.

Це тільки сильніше дратувало чоловіка і одного разу він запропонував М. піти з високої посади, щоб стати домогосподаркою. Вона погодилася.

Незабаром грошей на життя стало ледь вистачати. Роздратування чоловіка росло, він почав влаштовувати скандали. Після чергової серії докорів в тому, що сім’я бідує з її вини, М. повернулася на роботу.

Незважаючи на огидне ставлення чоловіка, М. продовжувала намагатися зберегти сім’ю. Однак все її зусилля мало зворотний ефект. Чоловік став холодний і навіть припинив з нею розмовляти. Невідомо скільки років ще б довелося мучитися М., але на щастя (правда, тоді вона цього не розуміла), жінка дізналася, що чоловік завів коханку – жінку-алкоголічку. Терпець урвався: М. вигнала чоловіка з дому і подала на розлучення.

Дорогі читачі, вам вже зрозуміло, що чоловік пацієнтки був штаненосієм. Він не домігся ніякого успіху в житті, тому так гостро сприймав досягнення дружини, які постійно нагадували йому про незадоволені почуття власної значущості.

У спробі все-таки відчути свою значимість, він змусив М. піти з високооплачуваної роботи. Уже після такої вимоги, М. мала кинути чоловіка, тому що, як ви пам’ятаєте, «Любов – це активна зацікавленість в житті і розвитку об’єкта любові».

Так що, якщо ваш партнер і сам не росте, і вашому зростанню перешкоджає, то кидайте його без зайвих роздумів. Навіть не намагайтеся тягнути партнера за собою і змінити його. Людина може змінитися тільки в тому випадку, якщо вона сама цього захоче. Ви можете допомогти, якщо вас про це попросять. В іншому випадку, не витрачайте час даремно.

Позбувшись від чоловіка-штаненосія, М. стало легше йти по життю і будувати кар’єру. Самотужки вона виростила двох дочок і дала їм найкращу освіту.

Не дивлячись на це, жінка скаржилася на несправедливу, на її думку, закономірність. Ті чоловіки, які були для неї цікаві, мали супутниць життя порожніх і сірих жінок, часто без освіти і будь-якої професії. Ті, хто залицялися до М. і домагалися її прихильності, насправді виявлялися бабіями, альфонсами або просто недалекими людьми.

Остаточно втративши надію знайти гідного чоловіка, М. прийшла до мене на прийом. Зазвичай, до мене за допомогою зверталися жінки, яким ще тільки належало піднятися в своєму розвитку. М. вже була нагорі, але ніяк не могла зустріти свого короля.

Нагорі їх дійсно багато, просто М. шукала не там. Недостатньо перебувати в колі, де водяться чоловіки. Потрібно бути в суспільстві, де люди ростуть.

Я впевнений, є спільноти, де люди ростуть. Наприклад, аспірантура або докторантура. Так що, дорогі жінки, краще пишіть дисертації, але не майте справи з чоловіками, які знаходяться нижче від вас по розвитку. Це ні до чого доброго не приведе…

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close