Маючи щось хороше, не шукайте чогось кращого

© trikantrus.com

Людська природа так влаштована, що отримавши щось хороше, вона починає шукати чогось кращого, посилаючись на причини, чому її це не влаштовує. Вічне невдоволення тим, що відбувається призводить до того, що людина залишається ні з чим, знецінюючи дари Всесвіту, саму себе і своє життя.

Коли у вас є щось хороше, захищайте це.

Охороняйте це. Стежте за цим. Переконайтеся, щоб ніхто не вкрав це. Знайте цьому ціну, розумійте цінність і нікому не розповідайте. Не дозволяйте людям применшити це. Не дозволяйте їм змусити вас сумніватися в цінності цього. Не говоріть про те, як ви боїтеся це втратити, не сумнівайтеся, чи варто це ваших зусиль. Коли у вас є щось хороше, не ризикуйте цим.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропусти найцікавіше

Коли у вас є щось хороше, любіть це.

Будьте добрими. Дивіться крізь незначні недоліки і не намагайтеся їх змінити, любіть все таким, яким ви знайшли це, коли ви не могли відірвати погляд і думали про це всю ніч. Любіть навіть, коли ви забудете, чому так сильно полюбили, тому що це саме те, що вам потрібно, ви просто боїтеся сильно прив’язуватися до того, що у вас є. Коли у вас є щось хороше, захоплюйтеся цим, не намагайтеся втратити з-за думок, що ви не гідні чогось такого хорошого.

Коли у вас є щось хороше, розумійте це.

Розумійте, у кого це було до вас, і як з ним поводилися. Розумійте його історію, що зробило його таким хорошим. А потім зрозумійте, чому саме вам воно дісталося. Чому з вами буде найкраще. Коли у вас є щось хороше, не бійтеся його цінності: цінні речі знаходять цінних власників.

Коли у вас є щось хороше, не шукайте чогось кращого.

Коли у вас є щось справжнє, не шукайте дешевих підробок, нових моделей, інші кольори і не забувайте, чому ви полюбили це, коли вас відволікають новинки. Якщо ви постійно шукаєте чогось кращого, ви ніколи не будете цінувати те, що у вас є. Якщо ви постійно шукаєте щось краще, ви не зрозумієте, що те, що у вас є – це вже краще.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close