Людині потрібні обійми

От тільки вони бувають різні. Є сотні, навіть тисячі обіймів, але всі вони діляться лише на два види. Все дуже просто: бувають обійми щирі і не щирі.

Дуже тепло перебувати в обіймах м’яких дружніх рук, які закутують тебе, немов пухнасту хмару, в якій ти відчуваєш себе як вдома, захищеним та потрібним. Такі обійми немов і призначені для того, щоб відчувати підтримку, заховану в руках справжнього друга, який тримає тебе сильніше, міцніше, і найважливіше — надійніше інших.

Такі обійми значно відрізняються від тих, коли тебе обіймає кохана людина. Руки коханої – це зовсім інше. У миті, коли тебе вкладають в обійми руки коханої людини, приходить розуміння того, що ти віддав би все, щоб перебувати в них завжди. Ці руки наче стискують тебе сильніше за всіх разом взятих рук світу. Ці обійми повні турботи і ніжності, щирості і трепету. З кожними таким обіймами людина передає частину своєї душі і цілого світу, пов’язаного з тобою.

Сумні обійми-прощання. Коли хтось важливий, кого ти зовсім не хочеш відпускати і з ким не хочеш надовго розлучатися, легенько і навіть чомусь винувато притискає тебе до своїх грудей і каже «до побачення». В такі хвилини серце починає битися трохи швидше, або воно і зовсім ніби вискакує з грудей слідом за тією людиною, з якою тільки що попрощався, і розбивається прямо в тебе на очах. Після цього залишається тільки світла надія і очікування наступної приємної зустрічі.

Обійми схожі на зарядку, яка необхідна кожному для поповнення найбільш потрібних відчуттів. Вони як ліки під час застуди, полегшують дихання. Людині просто необхідні обійми.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close