Людина, яка в душі впевнена, що вона хвора, — буде ХВОРІТИ

Люди страждають не від того, що відбувається, а від свого ставлення до подій. Тому людина, яка в душі впевнена, що вона хвора, — буде хворіти. Дух людини є основним стимулятором до її тілесного оздоровлення.

Позитивні думки, позитивні почуття — це та основа, без якої неможливо стати здоровим, якими б радикальними і універсальними способами оздоровлення ви не користувалися.

Подібне притягує подібне

Ті люди, які постійно думають про хвороби, постійно говорять про них, — будуть хворіти, а ті, хто концентруються на здоров’ї, будуть здоровими. Все, що приходить у ваше життя, ви притягуєте в нього самі, тому і всі свої болячки, всі хвороби ви теж притягли самі своїми неправильними думками і вчинками.

Проблема в тому, що більшість людей думають про те, чого вони не хочуть, а потім дивуються, чому це знову і знову відбувається в їх житті. Ви можете почати прямо зараз відчувати себе здоровим, життєрадісним, сповненим сил та енергії, і тоді Всесвіт відгукнеться — ви притягнете все це в своє життя. Спочатку спробуйте відчути себе здоровим, повірити в зцілення і тоді ваше бажання реалізується, тому що це те, що ви відчуваєте.

Не відкладайте, не думайте — ось я спочатку одужаю, а потім вже буду радіти життю. Відчувайте себе добре вже зараз — і ви притягнете події, що дозволяють відчувати себе ще краще.

Вдячність

Подяка — вірний спосіб привнести більше в своє життя. Ви дихаєте — будьте вдячні за це, у вас є очі, руки, ноги, ви можете бачити це світло, можете чути звуки природи, людські голоси, відчувати подих вітру… Дякуйте за все, що вас оточує. Не зосереджуйте на тому, що чогось не вистачає. Дякуйте за те, що у вас вже є!

Ваше тіло може зцілити себе саме

Природа наших думок повністю визначає стан і функціонування нашого тіла. Клітини нашого тіла влаштовані так, що вони постійно оновлюються, деякі щодня, якісь через кілька місяців. Тобто, через кілька років ми отримуємо фактично абсолютно нове фізичне тіло.

Якщо ви хворієте, зосереджуєтесь на хворобі і говорите про неї, тим самим ви створюєте ще більше хворих клітин. Уявіть собі, що ви живете в абсолютно здоровому тілі!

Створюйте позитивні установки

Подумайте, які переконання заважають вам позбавитися від недуги? Можливо, ви впевнені, що у вас погана спадковість? Ви також можете бути переконані, що ніколи не станете абсолютно здоровими, тому що живете в місті з поганою екологією, або роки вже беруть своє… Ви можете створювати для себе будь-які налаштування. Тобто, ви самі себе переконуєте в тому, що ніколи не видужаєте.

Насправді наші можливості необмежені і переконання, які ми для себе створюємо, з часом втілюються в реальність. Наприклад: ви переконані, що ви не старієте, а молодієте. Спробуйте!

Ви можете повністю звільнитися від минулих звичок, від загальноприйнятих штампів, від тиску громадської думки і довести раз і назавжди, що ваша внутрішня сила перевершує зовнішні впливи.

Слухайте своє тіло

Будь-яка хвороба вказує на те, що ваші думки не приносять користі вашому істинному «я». Таким чином, організм намагається повідомити вам, що щось не в порядку з вашими думками, з почуттями.

Тому будьте уважні до потреб свого тіла. Слухайте його. Почніть уважно прислухатися до того, що воно говорить про свої потреби.

Наприклад, якщо ви щось хочете з’їсти, спочатку запитайте себе, чи дійсно ви зголодніли, та чи та це їжа, яка принесе користь тілу. Їжте усвідомлено.

І навчіться любити себе, своє тіло, тоді воно відгукнеться на вашу любов і буде служити вам довго, не вимотуючи хворобами і недугами. Будьте здорові!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close