Любов до себе може змінити карму

Карма – це не зовсім принцип покарання за злочин. Карма – це принцип реалізації потенційної енергії, запасу життєвої сили.

Коли ми любимо себе, всередині нашого тіла утворюється запас енергії, який ми спрямовуємо у власний життєвий простір. Спрямована життєва сила формує для нас ситуації, в яких наш внутрішній запас любові до себе стає видимим через людей і події, реалізується і на нашу користь, і на користь наших близьких.

Коли ми не любимо себе, всередині нас теж утворюється енергетичний запас, який ми спрямовуємо у власний життєвий простір. Але цей потенціал реалізує зворотні цілі – створює для нас ситуації, в яких виявляється наша нелюбов до себе – і теж через людей і події. І про добро тут мови вже не може йти.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Кожному з нас хочеться в своєму житті щось виправити, щось удосконалити, щось сформувати. Це «щось» може бути з будь-якої сфери нашого життя: любов, взаємини, сім’я, робота, матеріальне забезпечення… І наші бажання нормальні, вони можуть стати дійсністю.

Ось тільки проблема в тому, що бажання – це добре, а запас енергії, який ми спрямовуємо на реалізацію бажаного, прагне задовольнити кардинально протилежну мету. А карма рухається не за нашими фантазіями, а вслід за нашою енергією. І це призводить до того, що ми підходимо до людини з добром, а у відповідь отримуємо від неї «обличчям у багнюку»: хотіли як краще – а вийшло як завжди…

Ми зрештою повертаємося додому і запитуємо себе: що я зробив не так?, чому мої найкращі наміри стали проблемами?, Карма в мене така, чи що?

А відповідь проста: який запас енергії – така карма.

Наприклад, ми хочемо любові і щастя в особистому житті. Наше бажання –хороше, воно може здійснитися. Проте тільки, якщо глибше поритися в нашому бажанні, то виявиться, що ми не любимо себе. А нам потрібен партнер, щоб він своєю любов’ю до нас компенсував нам нашу нелюбов до себе.

На енергоінформаційному рівні виходить, що мрію про кохання та щастя в особистому житті ми наділяємо нелюбов’ю до себе. І що в результаті отримуємо? Реалізацію запасу – реалізацію нелюбові до себе, яка приходить до нас у новій формі, приходить через нелюбов людини до нас. Карма зробила свою справу – ось вам і наслідок.

Або, наприклад, ми хочемо хорошу роботу з гідною зарплатою. Що таке «хороша робота»? – це робота, яка приносить нам радість і на якій нас цінують. А що таке «гідна зарплата»? – це гроші, яких достатньо для того, щоб ми могли потішити себе корисними і приємними придбаннями, через які виявляється власна любов і турбота.
Тобто: хороша робота – це коли ми відчуваємо свою цінність, а хороша зарплата – дає можливість проявити до себе любов і турботу.

Ось тільки проблема в тому, що якщо ми не любимо себе, ми не можемо бажання про гарну роботу наповнити адекватною енергією. У нас є запас і це заряд нелюбові до себе. А запас нелюбові до себе не може реалізувати мету «відчуття своєї цінності».
Крім того, проблема ускладнюється тим, що бажання гідної зарплати теж заряджене неадекватною енергією. У нас немає любові до себе, тому ми підсвідомо відштовхуємо від себе гарну зарплату, тому що не відчуваємо до себе любові та турботи, а отже, ми не знаємо, як цією гарною зарплатою скористатися.

І в результаті, що ми отримуємо? Роботу не для душі й зарплату, про яку соромно говорити. Карма зробила свою справу – результат очевидний.

Карма дуже схожа на закони фізики: є молоток і ти можеш ним вдарити по цвяху, а можеш влупити і по пальцю. Але в обох випадках молоток – той самий і зусиля – однакові. І вирішальним моментом є вектор сили – в який бік спрямований молоток.
У нашому випадку напрямок молотка-карми визначає або любов до себе, або нелюбов до себе.

І все, чого треба навчитися, – це керувати вектором своєї сили. У нашому випадку – вміти стабільно всередині себе відчувати любов до себе.

Ось у стабільності якраз і проблема…

Найчастіше молоток-карма стукає по пальцю, але в якісь моменти у нас усе-таки виходить вдарити ним по цвяху.

Але чим відрізняються ці моменти? Що керує цими моментами?

Як правило – зовнішні умови.

Коли в нашому життєвому просторі все добре, коли ми розслаблені, коли нас ніхто не відволікає – ми несвідомо входимо в стан любові до себе і гармонії з навколишнім світом. Гармонія зовні формує у нас гармонію всередині. І внутрішня гармонія розкриває в нас нашу любов до себе, яку ми навіть не усвідомлюємо.

Але життя – живе створіння. Як змінюється погода, так і змінюються зовнішні обставини. Зовнішня гармонія відходить і забирає з собою нашу внутрішню любов до себе. І знову ми своїм молотком-кармою стукаємо собі по пальцю…

І бачимо, що все наше життя повністю залежить від примхливих зовнішніх умов.

Буцімто у нас немає свого будинку, так, мовби ми живемо на вулиці: то сонечко пригріє, то піде дощ, то впаде сніг…

Насправді, любов до себе – це наш внутрішній будинок, в якому завжди тепло і затишно. І коли той дім всередині нас повний любові до себе, ми вже не залежимо від зовнішніх обставин. Ми самі вибираємо, коли вийти з хати на побачення з зовнішнім світом. А коли зовнішні обставини несприятливі – ми сидимо вдома, перебуваємо в любові до себе, продовжуємо спрямовувати молоток-карму на цвях, а не на палець.

Любов до себе дає нам свободу вибору – вибору своєї карми. Закони карми, як і закони фізики – сліпі. Вони просто існують, вони просто діють. А очима бачимо ми.
І коли ми дивимося очима любові до себе – ми бачимо, куди самі направляємо карму, ми бачимо причини і наслідки, ми керуємо своїм життям в цілому.

Так, друзі, кармою можна керувати.

Кармою навіть потрібно керувати.

Карма була вигадана не для того, щоб нас карати, а для того, щоб ми самі створювали причини і наслідки. Карма – це не щось поза нами, карма живе всередині нас. І корені карми переплітаються з нашою любов’ю до себе:).

І коли ми всередині себе створюємо постійну любов до себе, то і наша карма стає стабільною і скерованою. Скерованою нашою любов’ю до себе:).

І тоді всі наші мрії стануть реальністю: і щастя в особистому житті, і гармонійні стосунки з дітьми і батьками, і дружба, і співпраця, і благополуччя, і самореалізація – це все здійсниться, одержавши запас любові до себе:).

Неправда, що карми не можна уникнути.

У будь-який момент ми можемо змінити заряд, підкоригувати карму. І якщо нам здається, що ми ніколи не будемо щасливі в особистому житті, і у нас ніколи не буде хорошої роботи з гідним заробітком – то це нам тільки здається.

У будь-який момент можна змінити хід подій – змінити лінію своєї долі. Тому що в будь-який момент ми можемо почати любити себе.

Це дуже важливий момент.

Не треба чекати відповідних умов для того, щоб почати любити себе. Таких умов ніколи не буде. Ці умови ми повинні для себе створити самі – всередині себе.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close