Ламати інтуїцію дівчинці починають з народження

verywell.com

Я не знаю, яка я.

Не знаю, чого мені по-справжньому хочеться.

Не знаю, ким хочу бути.

“Я так давно вже граю за чужими правилами, що повністю забула своє справжнє Я і хто я в цьому світі … “ – це мені доводиться чути від жінок, яких я намагаюся реабілітувати, кажучи: “Вам потрібно повернутися до себе справжньої, займатися тим, чим вам хочеться … “.

І таких жінок чимало. Жінок, які втратили головний жіночий інструмент розвитку і життєздатності – інтуїцію. Тільки інтуїція дає жінці вичерпну інформацію про все, розуміння людей і їх бажань, відчуття настроїв і розуміння, коли щось сказати і зробити, дар передбачення, здатність застерігати своїх близьких від бід, здатність зцілювати …

Коли цей інструмент загублений – нам потрібні тисячі консультантів і порадників, які розкажуть, як жити (професія «консультант» – одна з найбільш затребуваних останні роки), ми втратили здатність лікувати себе і близьких – ми віримо сліпо лікарям і медикаментам, між тим забуваємо, що ми можемо вилікуватися силою внутрішніх ресурсів.

Ми беремо подруг, сестер і мам, коли йдемо в магазин за покупками – щоб вони сказали, що нам личить, а що ні. Ми заходимо в магазин і не можемо зробити вибір, кличемо продавця і запитуємо: «А що Ви порадите?». Ми спостерігаємо за тим, як на нас дивляться люди і за їхніми словами створюємо думку про себе…

Зломлювати інтуїцію дівчинці починають практично з народження: годування і сон по годинах – і неважливо, хоче їсти в цей час дитина чи не хоче, мама краще знає, що їй треба! Коли маленька дівчинка трохи підростає і відмовляється їсти (вона просто не хоче) – добра мама думає, що вона помре від голоду і заставляє її з’їсти всю тарілку! Мама краще знає!

Потім батьки вибирають одяг, який «краще» для дитини, іграшки … і іноді навіть друзів … А в школі все знають вчителі і мало, хто з них рахується з дитиною та її індивідуальними особливостями. Просто вони ставлять марки «Тобі два», «Тобі п’ять», а в свідомості дитини, відбувається саме ототожнення: «Я – два, а він п’ять …».

Самооцінка котиться вниз. Батьки завжди знають краще, який інститут потрібно вибрати і на кого поступати … І ось виростає особистість з повним розумінням того, що «все навколо знають краще, що мені потрібно», думка їх про себе повністю залежить від навколишніх. Це життя в повній залежності від інших, бажання всім догодити, часто на шкоду собі. І коли я запитую: “А чого хочеться Вам?”, в очах у них повна задума. Про це вони ніколи не думали …

Що ж, саме час задуматися! Саме час жити своє життя! Саме час отримувати справжнє задоволення від здійснених бажань, а не робити вигляд, що Ви раді виконувати бажання інших! Це життя Ваше! Ніхто, крім Вас, не знає, як краще його прожити, ніж Ви самі!

Як же тепер зрозуміти свої справжні бажання? Як вийти на себе саму? Існує чудова техніка:

  • Берете кілька аркушів А4 або просто зошит.
  • На одному пишете «Я хочу …», на іншому «Мені подобається …».
  • І по черзі заповнюєте два листа, причому в кожному з них повинно бути не менше 100 пунктів.
  • А тепер робите перевірку, вимовляєте по черзі кожен вислів, обов’язково вголос, при цьому приклавши руку до грудей. І прислухайтеся до своїх відчуттів.

Де відчуття будуть радісними, що дають силу, мотивацію, ентузіазм – це Ваше бажання.

А де буде з’являтися відчуття «мені це треба» – це бажання Ваших батьків, або чоловіка, або подруги або когось ще … – закреслюйте чужі бажання.

У Вас залишиться невеликий список Ваших справжніх бажань! Керуйтесь ним! Це ключ до Вашої радості та успіху. І відтепер, купуючи щось, роблячи якийсь вибір – прикладайте руку до грудей і питайте своє внутрішнє Я – «чи дійсно я цього хочу?» – і прислухайтесь до своїх відчуттів!

Відчуття – ключ до повернення інтуїції, ключ до розуміння себе! Адже жінка живе почуттями і їй неймовірно важливо розвивати їх!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close