Квантова альтернатива старінню: 10 настанов для життя

© m.theepoch.com

1. Об’єктивного світу, незалежного від спостерігача, не існує

Цей світ має певні властивості. Ці властивості не потрібно сприймати як такі, що окремо існують від спостерігача. Наприклад, візьмемо складаний стілець. На ваш погляд, цей стілець невеликий, а ось з боку мурашки він просто величезний. Ви відчуваєте цей стілець твердим, а нейтрино промайне через нього з величезною швидкістю, оскільки для нього атоми знаходитимуться одне від одного на відстані декількох кілометрів. Одним словом, жоден з об’єктивних фактів, на яких ми, зазвичай, будуємо власну реальність, не є в основі своїй достовірними. Вони такі, якими ви їх сприймаєте.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Сотні речей і процесів, що відбуваються у вашому організмі і на які ви не звертаєте увагу – дихання, травлення, підвищення або зниження кров’яного тиску, зростання нових клітин, очищення від токсинів і т. д. можуть бути взяті вами під контроль.

Сам факт фокусування вашої уваги на автоматичних процесах, що відбуваються у вашому тілі, змінить і процес вашого старіння, оскільки з часом здатність нашого організму до координації цих функцій слабшає.

Усі так звані мимовільні функції, від серцебиття і дихання до травлення і гормональної регуляції можуть бути під контролем. У лабораторіях, де досліджуються розум і тіло, пацієнти навчилися силою волі знижувати кров’яний тиск або зменшувати виділення кислот, що ведуть до виразки.

Чому би не використати ці здібності в процесах старіння?

Чому би не замінити старі стереотипи сприйняття на нові? Для цього існує багато технік, які людина може поставити собі на службу.

2. Наші тіла сформовані з енергії та інформації

Нам здається, наші тіла складаються зі щільної матерії, але фізика стверджує, що кожен атом на 99,9999 % складається з порожнього простору, а субатомні частки, що зі швидкістю світла що пролітають через цей простір, насправді є пучками вібраційної енергії.

Увесь Всесвіт, включаючи і ваше тіло – це не-речовина і причому не-мисляча речовина. Порожнеча усередині кожного атому пульсує у вигляді незримого розуму. Генетики розміщують цей розум в ДНК, але лише для нестабільної переконливості.

Життя виникає тоді, коли ДНК переводить свій закодований розум у свого активного двійника РНК, яка у свою чергу входить в клітину і передає біти розуму тисячам ензимів, а ті потім використовують біт розуму для виробництва протеїнів. У кожній точці цієї послідовності енергія та інформація повинні обмінюватися між собою, інакше ніякого життя не буде.

Коли ми старіємо, потік цього розуму з різних причин знижується. Це вікове вичерпання було б неминучим, якби людина складалася тільки з матерії, але ентропія не зачіпає розум – невидима частина нас самих непідвладна часу.

У Індії цей потік розуму називають праною і можуть керувати нею, збільшувати або зменшувати, переміщати туди-сюди і маніпулювати нею з метою збереження фізичного тіла молодим і здоровим.

3. Розум і тіло нерозривно єдині

Розум може виражати себе і на рівні думок, і на рівні молекул. Наприклад, таку емоцію як страх, можна визначити як абстрактне почуття і як відчутну молекулу одного з гормонів – адреналіну. Без почуття страху немає і гормону, без гормону немає і почуття страху. На що би не спрямувалася наша думка, вона спричиняє за собою і утворення відповідної хімічної речовини.

Медицина тільки починає використовувати зв’язок розуму і тіла. Всім відоме плацебо в 30% випадків дає таке ж полегшення, начебто хворий приймав знеболювальний засіб, але у плацебо більше функцій, ніж у простої пігулки, оскільки його можна використати не лише як знеболення, але і як засіб, що знижує тиск і навіть для боротьби з пухлинами. Оскільки одна нешкідлива пігулка призводить до таких різних результатів, то неодмінно можна зробити висновок, що розум-тіло може створити будь-яку біохімічну реакцію, якщо тільки дати розуму відповідний наказ. Якби нам вдалося задіяти настанову не старіти, то тіло стало б її виконувати просто автоматично. Знесилення в старечому віці за великим рахунком викликане тим, що люди чекають цього занепаду.

4. Біохімія тіла – продукт свідомості

Думка, що тіло – це нерозумна машина переважає у свідомості більшості людей, але проте відсоток людей, що померли від раку і серцевих захворювань значно вищий серед тих, хто постійно перебуває у психологічному стресі, ніж у тих, кого відчуття цілеспрямованості та благополуччя несе по світі.

Згідно з новою парадигмою, свідомість вносить істотну відмінність в процес старіння. Зневірятися з приводу старіння – означає старіти ще швидше. Загальновідома істина “Ти є старим настільки, наскільки себе вважаєш” має дуже глибокий сенс.

5. Сприйняття – завчений феномен

Різні сприйняття – любові, ненависті, радості і відрази – стимулюють тіло абсолютно по-різному.

Людина, пригнічена втратою роботи, проектує цю печаль на усі ділянки тіла – і в результаті мозок припиняє виділяти нейротрансмітери, гормональний рівень падає, цикл сну порушується, нейропептидні рецептори на зовнішній поверхні клітин спотворюються, тромбоцити стають клейкішими і виявляють тенденцію до скупчування, так що навіть в сльозах печалі залишків хімічних речовин більше, ніж в сльозах радість. Коли настає момент радості увесь хімічний профіль повністю змінюється на протилежний.

Уся біохімія відбувається всередині свідомості; кожна клітина повністю усвідомлює, що і як ви думаєте. Як тільки ви засвоїте цей факт, уся ілюзія з приводу того, що ви жертва нерозважливого, відданого на волю випадку тіла, що дегенерує, розсіється.

6. Імпульси розуму щомиті надають тілу нові форми

Доти, поки нові імпульси продовжують поступати до мозку, тіло теж здатне реагувати по-новому. У цьому уся суть секрету молодості. Нові знання, нові уміння, нові шляхи бачення світу сприяють розвитку розуму-тіла і доки це відбувається, залишається яскраво вираженою природна тенденція до щосекундного оновлення. Там, де гніздиться ваша віра в те, що тіло з часом в’яне, плекайте віру в те, що кожен момент тіло оновлюється.

7. Незважаючи на уявну видимість того, що ми – окремі індивіди, усі ми прив’язані до схем розуму, що управляє всесвітом

З точки зору єдиної свідомості люди, речі і події, що відбуваються “десь там” – усі є частиною вашого тіла. Наприклад, ви торкаєтеся до твердої пелюстки троянди, але насправді це виглядає по-іншому: пучок енергії й інформації (ваш палець) доторкається до іншого пучка та інформації троянди. Ваш палець і річ, до котрої ви торкнулися – це лише малесенькі пучки інформації безмежного поля, що і є Всесвітом. Усвідомлення цього допоможе вам зрозуміти, що світ не загроза для вас, а тільки ваше безмежно розширене тіло. Світ – це і є ви.

8. Час не абсолютний. Реальна основа усіх речей – вічність, а те, що ми називаємо часом, насправді є вічністю, вираженою кількісно

Час завжди сприймався у вигляді стріли, що летить вперед, але комплексна геометрія квантового простору зруйнувала цей міф остаточно. Час, згідно з її положеннями, може переміщуватися у всіх напрямках і навіть зупинятися. Тому тільки ваша свідомість творить час, який ви відчуваєте.

9. Кожен з нас живе в реальності, не схильній до яких-небудь змін і котра лежить поза будь-якими змінами. Пізнання цієї реальності дозволить нам узяти усі зміни під свій контроль

Нині єдина фізіологія, якої ви можете дотримуватися, – це фізіологія, заснована на часі. Проте факт, що час прив’язаний до свідомості, має на увазі, що ви можете вибрати і абсолютно інший метод функціонування – фізіологію безсмертя, що відводить вас до пізнання незмінності.

З дитинства ми відчуваємо, що всередині нас живе частина, яка ніколи не змінюється. Цю незмінну частину мудреці Індії називали просто “Я”. З точки зору єдиної свідомості, світ можна пояснити як потік Духу – він і є свідомість. Тому основна наша мета – це встановити близькі стосунки з нашим “Я”.

10. Ми – не жертви старіння, хвороб та смерті. Вони – частина сценарію, але не самого спостерігача, який не піддається під будь-які зміни

Життя у своєму витоку – це творчість. Коли ви стикаєтеся зі своїм розумом, ви стикаєтеся з творчою серцевиною. Згідно зі старою парадигмою, контроль над життям здійснює ДНК, неймовірно складна молекула, що розкрила генетикам менше 1% своїх таємниць. Згідно з новою парадигмою, контроль над життям належить усвідомленню.

Ми стаємо жертвами старіння, хвороб і смерті в результаті нашого незнання себе. Втратити усвідомлення – означає втратити розум; втратити розум – означає втратити контроль над кінцевим продуктом розуму – тілом. Тому найцінніший урок, якому учить нова парадигма, такий: якщо ви хочете змінити своє тіло, спочатку змінюйте свідомість. Погляньте на землю, де ніхто не старіє – вона не “десь там”, вона всередині вас.

Фото заголовка
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close