Говоріть ці 12 фраз своєму чоловікові, і він буде любити вас ще сильніше

Ми точно знаємо, що найближча людина заслуговує найкращих слів в світі. Але частенько ми опиняємося в ситуаціях, коли буває складно правильно висловити те, що відчуваєш.

Тутка ділиться з вами фразами, які психологи рекомендують говорити своїм коханим, щоб стосунки були міцними, як сталь.

1. Я розумію

У напруженій ситуації важливо підлаштуватися під настрій співрозмовника. Сумує? Можна трішки посумувати разом, щоб дати йому зрозуміти, що ви на одній хвилі. Навіть в самому сумному монолозі знайдеться пара-трійка моментів, з якими захочеться погодитися. А потім можна і до веселих тем переходити.

2. Мені подобається!

Ми сприймаємо досягнутий результат тільки як половину успіху. Друга половина — це коли тріумф визнали оточуючі і, найголовніше, кохана людина. Тільки після схвалення ми отримуємо повне задоволення від досягнення мети, відчуваємо себе успішними і щасливими. А адже саме це і потрібно, вірно?

3. Як ти плануєш робити?

Коли люди розповідають про проблему, вони не чекають інструкції, а розраховують на емоційну підтримку. Замість непрошеної поради краще висловити свою участь простим питанням: «Як плануєш робити?»

4. Ти такий… турботливий / рішучий / сміливий

Компліменти — цінна «валюта», що нам нічого не коштує, але налаштовує на успіх, вселяє силу і дає підтримку. Доведено, що мозок сприймає компліменти так само, як грошову винагороду за виконану роботу.

5. Може, сьогодні тобі провести час з друзями?

Кожному в парі потрібен особистий простір. Якщо партнерові потрібно побути наодинці з собою, варто дати йому час на те, щоб він відновив енергію.

6. Пам’ятаєш, як ми…

Цей просте питання допоможе запустити потік позитивних спогадів, створить затишну і теплу атмосферу в найсумніший день. Доведено, що ностальгія допомагає впоратися зі стресом і тривогою, підвищує оптимізм, пробуджує натхнення.

7. Який у тебе найщасливіший спогад з дитинства?

Виділіть 10 хвилин в день, щоб поговорити зі своїм партнером про що завгодно, крім роботи, сім’ї або стосунків. Запитаєте, який у нього улюблений фільм і чому. Попросіть поділитися щасливими спогадами з дитинства. Робіть це за обідом, перед сном або в будь який інший час. Поки ви це робите кожен день, ви розвиваєте стосунки, вливаєте в них життя.

8. Пробач

Сваритися — це нормально. Головне — повернути мир, залишивши образи минулого, адже нікому не хочеться жити в зоні бойових дій». У сварці не буває одного винуватого, і чим швидше кожен визнає свою частину неправоти, тим вища ймовірність дочекатися відповідних вибачень.

9. Дякую

Психологи відзначають, що вдячність — одна з найбільш позитивних емоцій. Коли людина відчуває, що їй вдячні за щось, вона налаштовується робити це ще краще заради самого факту подяки. Просто завдяки за щось, ми формуємо в партнері потрібні почуття і наміри крім його свідомого контролю.

10. Ти впораєшся

Ця фраза здатна будь-яку ймовірну поразку перетворити на відкладену перемогу. Впевненість у тому, що партнер впорається, допоможе йому відчути себе здатним витримати будь-які випробування.

11. Я кохаю тебе

Всі пари різні, тому психологи радять прямо запитати у партнера: «Що я можу зробити, щоб ти відчував себе коханим?» Це буде ваш власний спосіб визнання в коханні, який підійде тільки вам двом.

12. Я щаслива з тобою

Любити по-справжньому — це ще й хотіти, щоб партнер був щасливий. Це не означає, що один має владу (або зобов’язання) зробити щасливим іншого. Щастя не приходить зовні — воно живе всередині. Воно залежить не від вчинків партнерів. Щастя приходить від того, як кожен з двох сприймає ці вчинки. Якщо в парі обоє щасливі, значить, в їхніх стосунках враховуються інтереси і потреби кожного.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close