Годуйте одне одного любов’ю

Проникливі чоловіки і жінки впізнаються, що вони – одне для одного. Так сходяться дві половинки, аби зіллятися водно. Вибір жінки: він має добувати і захищати. Вибір чоловіка: вона має давати йому снагу, щоб добувати й захищати. Чоловік віддає – жона приймає. Ми й тілесно, своїми  органами, так виліплені.

Жінка веде чоловіка. Веде енергією любови. Се – пестощі, лагідність взору, теплота слів, нутряна посмішка, милосердя, мислений посил любови на відстані. Одухотворена жінка торкається серця любов’ю, насичує чоловіка духом. І він стає люблячий, піднімається в силі творення. При ньому й жінка підінімається. Двоє піднімаються на двох крилах. І ніщо, крім смерти, не може розірвати їхню спілку. Дві половинки зростаються, як ніготь із перстом.

Годуйте одне одного любов’ю, щоб ситими були ваші поєднані душі.

Дух жінки сильніший за красу. Крушить усі незгоди. Пустій вродливиці ніколи не вдасться зробити того, чого домагається розумниця.

Дух – краса, обернена всередину.

Якщо жінка з якоїсь причини не любить свого чоловіка, то вона повинна любити його, як брата, сина, друга. Тоді їх парна хода може вирінятися в дусі обом на хосен і втіху.

“Без нього (неї) я не можу жити”, – побиваються деякі помисливі. Можеш. І будеш. Колись прийдеться його (чи її) відпустити. А себе куди відпустиш?!

Словом можна й поцілувати. Не соромтеся того.

Кохання, як молоде вино, п’янить на годину. Любов – вино вічности. Любов п’янкіша за вино.

(Взято з книги Мирослава Дочинця “Синій Зошит. Аркуші днів світящих”, видавництво “Карпатська вежа”, 2015)

Фото заголовку

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close