Дозволь собі…

Дозволь собі! Помилятися. Кидатися в різні боки. Змінюватися. Дивуватися новим речам хоч в 60, хоч в 16.

Дозволь собі не відповідати на провокації. Дозволь не виправдовуватися, не доводити, не переконувати.

Дозволь собі відпускати. І йти. Від тих, з ким не судилося йти однією дорогою. Від тих, хто тобою нехтує. Від тих, хто не любить і кого не любиш ти.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Дозволь собі бути собою!

Дозволь собі бути різною. Тією, котра не підходить ні під які категорії, рамки, стереотипи, типології і види. Тією, котра не виправдовує чужих очікувань і тією, що не догоджатиме комусь проти своєї волі.

Дозволь собі не боятися за дорослу дитину. І за не дуже дорослу дозволь собі не боятися. Дозволь собі не думати, що “окрім мене, нікому нічого в цьому домі не треба”.

Дозволь собі не забігати наперед. І позаду теж не біжи. Просто не біжи. Можливо, навіть дочекатися поїзда, що їде в твій бік. І сісти у вагон, а не стояти у кочегарні, підкидаючи вугілля.

Дозволь собі іноді не думати про чоловіка. Або коханого. Або про коханця. Не думати про нього певний час. Ні про те, де він затримався, ні чому вже 20 секунд не відповідає на твоє повідомлення, ні чому не купив квітів. Не думай про нього. Думай про себе.

Дозволь собі не звертати уваги на те, що говорить подружка. Або навіть найкраща подружка. Особливо, якщо вона говорить щось “дуже важливе для тебе, дорога”.

Дозволь собі займатися собою. Хоч би годину на день. Одну годину, нехай навіть вона складається з розірваних хвилин-шматочків. Дозволь собі не говорити: “У мене немає на себе часу”. Він є. Дозволь собі ним скористатися.

Дозволь собі мріяти. І обов’язково сильно мріяти. Дозволь мріяти про нездійсненне (звідки ти знаєш, що воно нездійсненне?).

Дозволь собі бути. Дозволь собі бути гідною будь-яких грошей, будь-якої нагороди, будь-якої слави, великої любові, прекрасного відпочинку.

Просто дозволь. Дозволь собі бути собою.

Спочатку ПРОСТО ДОЗВОЛЬ. Потім побачиш, що буде…

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker