Дорогі страждальці

© color4.life

Мене страшенно дратують ці розчаровані у всьому люди. Убогі рослини, які вважають, що в цьому житті нічого неможливо досягти і що успіх приходить лише до обраних.

Так ось, дорогі страждальці. Успіх приходить до тих, хто гарує і працює, а не валяється на дивані, посмоктуючи пивце і мріючи про мільйони.

Успіх приходить, коли спортсмен, в якого ніхто не вірить і якому всі говорять, що у нього немає шансів, незважаючи на біль в кожній клітині тіла йде на тренування, а потім цей хлопчина стає Олімпійським чемпіоном.

Успіх приходить, коли дівчинка, якій батьки з дитинства вбивали в голову, що танці – це не професія і що потрібно викинути дурниці з голови, репетирує ночами, у вільний від навчання час, а потім стає відомим хореографом.

Успіх приходить, коли молодий студент з небагатої сім’ї оббиває пороги потенційних інвесторів і ночами сидить над своїми проектами, а потім стає главою великої компанії.

Успіх приходить тоді, коли людина жертвує багато чим заради мрії, коли, незважаючи на тисячі невдач і падінь, вона встає і йде до своєї мети. Перш, ніж говорити, що життя лайно і в ньому неможливо чогось досягти, задумайся над тим, що особисто ви зробили для того, щоб ваша мрія стала реальністю? Скільки ночей недоспали? Скільки травм отримали? Скільки разів вас занурювали обличчям в бруд? І скільки разів ви не кидали свою справу, незважаючи ні на що?

Ніжки болять, дуже втомився, немає часу, я не талановитий і інші виправдання для шматків лайна, гниючих біля моніторів. Хіба це про вас?

Все можливо в цьому житті. Абсолютно все. Якщо ви в це вірите і по-справжньому цього бажаєте. Бо немає на світі вершин, що не можна взяти!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close