Дивовижні здатності мозку: знаючи їх, ви зможете швидше міняти свою реальність

За допомогою мозку людина може домогтися чого завгодно – будь-яка фантазія можлива, а мрія досяжною. Варто їй тільки зародитися всередині нашої свідомості. Щоб знати, як правильно використовувати невичерпний ресурс наших можливостей, для початку нам необхідно розібратися в принципах роботи цього безцінного ресурсу. Давайте дізнаємося, як працює мозок, дивовижні здібності мозку і почнемо використовувати ці знання на практиці.

1. Мозок не розрізняє, що реально, а що вигадка

Визначальною для нашого мозку є думка, але він не може визначити, чи є вона фантазією, або фактом. Хороший приклад цього явища — сприйняття плацебо як справжні ліки.

2. Розумова робота не може втомлювати мозок

Доведено, що склад крові, що протікає через мозок протягом активної діяльності, не змінюється, і, отже, не є причиною появи відчуття втоми. Його появу провокують наші емоції. Правда, цікавим фактом залишається істотна зміна складу крові з вени людини, який пропрацювала весь день.

3. Наш мозок працює на автопілоті

А ви знаєте, що думки мають властивість повторюватися, і навіть сьогодні у вашому мозку проноситься більше половини вчорашніх думок? Тому оптимістам легше залишатися позитивними, а песимістам все так само сумувати. Якщо ви хочете поміняти своє мислення, то тепер ви знаєте, що це залежить тільки від вас. Не забувайте також про важливість прибирання в мозку.

4. Ми бачимо саме те, про що думаємо

Ваші думки призводять до того, про що ви думаєте. Якщо ви мрієте відвідати бразильський карнавал, то ви все частіше будете натикатися на предмети, що нагадують про нього. Подумайте, що ви хочете бачити навколо себе і відповідно міняйте свої думки.

5. Запишіть свій мозок в тренажерний зал

Щоб ваш мозок завжди був у відмінній формі — «качайте» його. Більшість знає, що навчання надзвичайно корисно для мозку. Але крім цього потрібно ще правильно харчуватись, добре спати, займатися фізкультурою поза приміщення, подорожувати по незвіданих місцях, змінювати звичну діяльність, танцювати, вести записи і грати в логічні ігри.

6. Мозок працює 24 години на добу

Виявляється, що мозок найбільш активний саме уві сні. Поки ми спимо, він невтомно працює.

7. Періодичне «відключення» мозку необхідно

Давайте перепочинок мозку від думок і розумової діяльності, цього вимагає імунна система. Найкращим способом це зробити — зайнятися активним відпочинком.

8. Таємниця гнучкості нервової системи в забуванні

Мозок може складувати силу-силенну інформації, але все ж йому потрібно позбавлятися від старої для заміни на більш нову. Ми можемо частково вплинути на те, що залишати на поверхні, а що забувати. Все просто, потрібно лише частіше використовувати саме ту інформацію, яку ви хочете зберегти.

9. Мозку не боляче

Мозок може реагувати, але не відчувати біль, просто у нього немає потрібних рецепторів. Зате її відчувають оточуючі його судини, нерви і тканини.

10. Змінити свій мозок під силу нам самим

Мозок створює нові нейронні зв’язки під впливом абсолютно будь-якої діяльності. Тобто, якщо ви постійно думаєте про те, що ви невдаха, час зробить свою справу, і свідомість прийме цю думку як аксіому. Спробуйте замінити її на більш позитивну, уявіть свій успіх, і мозок сам підштовхне вас до можливостям для реалізації задуманого.

Фото заголовку headinsider.net
За матеріалами headinsider.net

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close