Цінність жінки

© enneagraminsights.ie

Багато жінок в ході консультацій у психолога скаржаться на те, що чоловіки цінують в них насамперед зовнішність, хочуть тільки сексу, йдуть до молодших і красивіших, задивляються на кожну спідницю, постійно зраджують, дозволяють собі критикувати їх зовнішність.

І є інші жінки, цінність яких в очах чоловіка складається не тільки з зовнішнього вигляду. Їх люблять незважаючи на плюс …цять кг після пологів, у спортивних костюмах, без макіяжу.

У чому ж причина? Їм зустрічаються інші чоловіки? Безумовно.

Є чоловіки, які відносяться до себе і до жінки, як до функції для задоволення потреб. І тоді, якщо своєю функцією він вважає забезпечення сім’ї, то від жінки, відповідно, теж буде вимагати виконання якихось функцій, наприклад, завжди виглядати сексуально. І як тільки жінка не зможе виконувати цю функцію, він її замінить на іншу.

Звичайно, є жінки, які бачать у чоловікові тільки апарат для заробляння грошей, але ми зараз не про них. Все-таки, більшість жінок не хочуть функціональних, а глибоких, теплих, довірливих відносин.

Що ж приваблює до багатьох з них чоловіків-функціоналів?

Якщо заглянути в їх дитинство, то, швидше за все, побачимо там маленьку дівчинку, батьки якої задовольняли фізіологічні потреби дитини (нагодувати, одягнути), але не особливо цікавилися її внутрішнім світом, не розвивали її емоційний інтелект, не відображали її як особистість. Компліменти, якщо вони і були, то вузької спрямованості – красиве плаття, щічки, бантики.

Ніхто не показав, як важливо те, що вона думає, про що мріє. Як цінно те, щоб вона йшла за своїм інтересом, довіряла собі, своїм почуттям. Як важливі її дитячі переживання, емоції. Вона просто так і не дізналася, яка вона? Що в ній цінного, крім зовнішності?

А трохи подорослішавши, дівчинка побачила, що якщо одягнути коротку спідницю і нафарбувати губи, тобою, нарешті, починають цікавитися. Питання про якість цього інтересу у неї не стояв – порівнювати особливо нема з чим. Так сформувалося ставлення до себе: Я – це зовнішність. Основна моя цінність – це краса. Це головне, що я можу дати, за що мене можна цінувати. А чоловіки тільки відображають це переконання.

І тоді вираз, що «чоловікові від жінки потрібен тільки секс, якщо їй більше нічого дати», знаходить своє підтвердження. Жінка просто не знає, що ще в ній привабливого. Відповідно, вона притягує в своє життя чоловіків, які впевнені в тому, що основна перевага жінки – це краса. Втрата головної цінності дорівнює загибелі, тому ми часто бачимо жертв божевільних пластичних операцій, п’ятдесятирічних жінок в одязі підлітків.

І поки всередині жінки є переконання, що її зовнішність – це ВСЯ вона, чоловіки теж не побачать нічого, крім обличчя, фігури і волосся. І тільки коли вона познайомиться з собою, розкриє, як прекрасна квітка, свій внутрішній світ, наповнить його любов’ю і гармонією, на його аромат і душевну красу почнуть злітатися зовсім інші чоловіки.

Ті, які побачать у ній насамперед унікальну, неповторну індивідуальність, багатогранну особистість. Яких не злякає зморшка або зайвий кілограм. І тоді зовнішність стане лише гарною оправою для дорогоцінного каменя, її сяючою теплом і світлом сутності.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close