Чому найсильніші люди найбільше потребують підтримки

1

Найсильніші, найбільш упевнені люди, що виглядають так, ніби їм взагалі не потрібна любов ні від кого, крім себе, насправді потребують її найбільше. Вони настільки досягли успіху в мистецтві приховування свого болю, своїх слабкостей і своїх недоліків, що оточуючі просто забули про те, що сильні люди теж відчувають себе такими ж незахищеними і вразливими, як і всі інші. Сильні люди з викликом сміються над своїми проблемами і постійно надають іншим підтримку, яка ніколи їм не повертається сторицею, оскільки всі думають, що їм це не потрібно.

реклама

Навколишні звикли вважати їх опорою, спиною, плечем і навіть жилеткою, щоб поплакатися, тому що сильних особистостей сприймають людьми із залізобетону, які з усім чудово справляються самі. В результаті вони плачуть в самоті, вони хворіють на самоті, вони ніколи і нікому не розповідають про свої страхи і кошмари або про те, як сильно б’є життя, тому що бояться, що люди більше не будуть сприймати їх сильними.

Найсильніші з нас потребують підтримки більше всього на світі саме з причини своєї сили: адже коли вони «падають», це виглядає як лавина або виверження вулкана. Ви навіть і уявити собі не можете, скільки болю вони тримають всередині себе. Найсильніші та непохитні люди маскують свої сльози за посмішками і ховаються від усіх, коли важко.

Ось чому так важливо іноді питати: «З тобою все добре?». Особливо у сильних людей. Так, вони дійсно найбільше потребують нашої підтримки. Тому що, коли у них настають важкі часи, вони не знають на кого покладатися, вони не знають, як просити про допомогу – так як вони давно звикли самі завжди бути безвідмовним джерелом цієї допомоги.

За матеріалами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама