Чому найсильніші люди найбільше потребують підтримки

Найсильніші, найбільш упевнені люди, що виглядають так, ніби їм взагалі не потрібна любов ні від кого, крім себе, насправді потребують її найбільше. Вони настільки досягли успіху в мистецтві приховування свого болю, своїх слабкостей і своїх недоліків, що оточуючі просто забули про те, що сильні люди теж відчувають себе такими ж незахищеними і вразливими, як і всі інші. Сильні люди з викликом сміються над своїми проблемами і постійно надають іншим підтримку, яка ніколи їм не повертається сторицею, оскільки всі думають, що їм це не потрібно.

Навколишні звикли вважати їх опорою, спиною, плечем і навіть жилеткою, щоб поплакатися, тому що сильних особистостей сприймають людьми із залізобетону, які з усім чудово справляються самі. В результаті вони плачуть в самоті, вони хворіють на самоті, вони ніколи і нікому не розповідають про свої страхи і кошмари або про те, як сильно б’є життя, тому що бояться, що люди більше не будуть сприймати їх сильними.

Найсильніші з нас потребують підтримки більше всього на світі саме з причини своєї сили: адже коли вони «падають», це виглядає як лавина або виверження вулкана. Ви навіть і уявити собі не можете, скільки болю вони тримають всередині себе. Найсильніші та непохитні люди маскують свої сльози за посмішками і ховаються від усіх, коли важко.

Ось чому так важливо іноді питати: «З тобою все добре?». Особливо у сильних людей. Так, вони дійсно найбільше потребують нашої підтримки. Тому що, коли у них настають важкі часи, вони не знають на кого покладатися, вони не знають, як просити про допомогу – так як вони давно звикли самі завжди бути безвідмовним джерелом цієї допомоги.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close