Чому люди, які багато страждали в житті – дуже добрі

© crosswalk.com

Люди, які страждали усе своє життя, завжди хочуть жити щасливо та радісно. Ті, хто вижив, навчились бачити світло в житті, тому що вони бачили темряву.

Якщо Ви колись затримували дихання на хвилину, то знаєте, що немає нічого дорожчого, ніж перший вдих. Так само, якщо Ви прожили важке і болюче життя, то знайдете найбільшу нагороду в тому, щоб бути добрим. Ви навчитесь співчувати, до чого Ви завжди так прагнули.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Я виріс у важких обставинах. У мого батька були напружені стосунки, а моя мама завжди намагалася виправити шлюб. Коли я став старшим, то зрозумів, що я просто хотів, щоб люди добре себе відчували. Я хотів посміхатись людям, коли вони проходили повз і хотів обійняти тих людей, які багато для мене значили.

Я навчився проявляти добро, тому що це змушувало відчувати себе краще.

Кращими партнерами в світі можуть бути ті, хто пережив травму, тому що вони працювали над тим, щоб стати кращими людьми.

Коли у вас є фізичні недоліки, щоб подолати їх, ви вчитесь найбільше використовувати ці м’язи.

Такі люди, як я, кому довелося долати емоційні труднощі, навчились бути більш сильними і стійкими. Як і рослини, які ростуть через бетон, ми наполегливо проривались через негаразди, навчились виживати і процвітати, незважаючи на всі труднощі.

Якщо ви зараз відчуваєте будь-які труднощі, або у вашій родині, або у стосунках, знайте, що цей досвід вас зміцнить.

Ви навчитеся підніматися вище і рости так, як ви ніколи не могли собі уявити. Без проблем ніколи не може бути тріумфу.

Я пам’ятаю, як вперше спробував пробігти милю. Це був мій 17-й день народження і я дав собі обіцянку, що цього року я почну змінюватись. Я спітнів і важко дихав, думав, що втрачу свідомість, але я продовжував. День за днем ​​я ставав сильнішим і до кінця місяця, ця миля здавалася простою.

Це та сама ідея, у випадку, коли життя повертається до вас спиною. У кожного є те, що збиває його з ніг або кидає виклик – можливо, ваш батько пішов, коли вам було сім, або, можливо, ви втратили брата в ранньому віці. Ці проблеми – ось що робить вас сильними в довготерміновій перспективі, тому ви можете бути такою підтримкою для своєї сім’ї та самого себе.

Моя подруга Ненсі Левін втратила свого брата в ранньому віці. Коли вона зрозуміла, що її батьки оплакують цю монументальну втрату, вона стала сильнішою, ніж раніше. Вона навчилася бути сильною жінкою, яка тепер змінює тисячі життів своїми потужними книгами.

Її здатність долати труднощі стала її силою, якій потрібно віддати належне, вона стала співчутливим лідером та вірним другом.

Якщо ви пройшли через окопи – якщо ви знаєте боротьбу, ви можете навчитися співпереживати тому, хто стикається з вашими власними проблемами разом з вами.

Втрата, скорбота і біль завжди будуть дуже важливою частиною цієї земного подорожі, але з силою і мудрістю тих, хто пройшов через це, ми вчимося цінувати радість життя.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close