Чоловік, за яким хочеться йти

© uduba.com

У сучасному світі багато хто з нас починає стосунки зі списку вимог до свого партнера. Ідеальний чоловік повинен бути таким, ідеальна жінка повинна бути такою. Я не знаю, яким повинен бути чоловік поруч зі мною, хоча і запитують про це часто. Але знаю точно, що ця людина зовсім не ідеальна. І вже точно не краще за всіх. І ще він мені нічого не повинен. Він просто Чоловік, за яким хочеться йти.

Чоловік, за яким хочеться йти, як і всі люди на цій планеті, робить помилки і час від часу сумнівається в собі. Чимось займається, пробує нове, іноді падає, потім піднімається і йде далі. Він не ганяє на спортивному автомобілі по нічному мегаполісі в одязі непереможного супергероя, не паркує свій вертоліт, на даху хмарочоса, не носить в кишені зброю, як круті хлопці з блокбастерів, не вбиває наповал купою м’язів всіх довгоногих красунь в районі. Мені здається, він самий звичайний чоловік.

Просто один з семи мільярдів людей, який прокидається щоранку, проживає свій день і засинає до нового світанку. Такий же як і я. І кров у нього червона. Така ж, як і у всіх інших людей на планеті.

Чоловік, за яким хочеться йти, багато працює. І над собою і над світом в цілому. Його не так сильно цікавлять стосунки, тому що чоловікам хочеться рятувати світ, в цьому їх природна функція. А мене це влаштовує. Мені є чим зайнятися, поки він рятує світ. Я завжди на зв’язку, завжди йду поруч, завжди в зоні досяжності.

Тому що це моя природна функція. Бути Жінкою. Любити, вірити, живити енергією і бути поруч, що б не траплялося. І ще ніколи не обговорювати його помилки з іншими людьми. Тому що жіноча любов це не про обговорення помилок. Якщо це Чоловік, за яким хочеться йти, значить, він все робить правильно.

ВСЕ. І крапка. Він йде, а я за ним. Чоловік, за яким хочеться йти, іноді ранить своїм словом або неувагою. Потім він мовчить і думає.

Потім просить вибачення. Від усього серця. І я його пробачаю. Завжди пробачаю. Тому що я така ж. Я теж раню. І теж прошу вибачення.

Від усього серця. І він мене пробачає. Тому що він такий же. Просто людина, як і всі ми на цій планеті. Чоловік, за яким хочеться йти, часом втомлюється і йде в печеру.

Таке трапляється з чоловіками, за якими хочеться йти. Їм хочеться усамітнитися і подумати про життя. Або просто сходити на футбол. Або посидіти в чайній на самоті. І добре.

Нехай посидить у своїй печері. Відпочине і обов’язково повернеться. Чоловік, за яким хочеться йти, не говорить багато про свої почуття. Одного разу він дає тобі зрозуміти, що любить, і що ти важлива людина в його житті. А далі він просто робить.

Не говорить, а робить. Просто щось робить. Ходить на роботу, займається бізнесом, розвивається. Іноді тримається на відстані. Коли підходить, то міцно обіймає. Дивиться в очі.

Ну а ти просто знаєш, що він Чоловік, за яким хочеться йти. І все. Ти просто знаєш це. Та ні, це не як у кіно.

Ніяких тобі феєрверків, ніяких великих осяянь, ніяких прогнозів і цілодобової пристрасті. Просто рідна людина, просто той, кому ти довіряєш, просто той, хто вірить тобі. Просто людина, з якою тобі добре і по-домашньому затишно. Просто Чоловік, за яким хочеться йти.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close