Чоловіче щастя? Ні, не чула. Читати всім жінкам

© stihi.ru

Навіть якщо ви читали щось на цю тему, інформації настільки несправедливо мало, що я вирішив внести свою лепту.

Дорогі жінки, почуйте головне. Весь світ створений нами. Якщо ви подивитеся за вікно, пройдете на кухню або навіть відкриєте свою косметичку, то абсолютно все, що ви побачите – справа наших рук. Ми це придумали. Це правда за рідкісним винятком, що лише підтверджує це правило.

Тому розмови «хто головний» можна відразу ж відкинути. Глобально, в світі – ми головні. Але локально, у впливі на кожного окремого чоловіка – головні ви.

Наша сила і наша біда в тому, що ми психологічно не стабільні. Недоумкуваті, маніяки – в основному, ми. Винахідники, мультимільйонери – теж. Будь-які відхилення від норми – це про нас.

Тепер про ваш вплив. Подивіться в біографії – будь-який геній створений під впливом жінки, мами або дружини. Причому, цей вплив – здоровий, від нього всі щасливі.

Це брехня, що мужики вчать мужиків. Тобто, це, звичайно, правда, але вже на певному етапі. Початковий імпульс задаєте ви. Ключовий вплив на більшу частину життя, до становлення, теж маєте ви. І навіть від особи, що відбулася ви можете камінь на камені не залишити.

Ще раз – будь-який геній створений вами.

Будь-який житель дурдому чоловічої статі – теж вами.

Не знаю, як вас, але мене ця думка по-справжньому хвилює – по суті, руками чоловіків ви створюєте цей світ. Алгоритм такий – ви спочатку впливаєте на чоловіка, а потім він – на світ.

ПЕРШЕ і головне, над чим ви владні – це наша самооцінка. Вона неймовірно податлива. У вас може бути будь-яка думка про нас, ми в неї повіримо і будемо відповідати. Чоловік, впевнений у своїй могутності або в своїй безпорадності – привіт жінці.

ДРУГЕ, що ви нам даєте – силу. Її ми отримуємо в тому просторі, який ви створюєте, і в тій атмосфері за яку ви повністю відповідаєте. Я говорю про будинок.

Будинок для нас – це тил. Ми йдемо в світ, як на війну, і повертаємось відновлюватися, повертаємося жити. З нами не треба сперечатися і переучувати сприймати життя по-іншому. Саме сприйняття зміниться, якщо буде тягнути більше часу проводити вдома. Трудоголізм, в цій метафорі, виглядає зовсім непривабливо – людина вибирає жити на полі бою. Їй там безпечніше, ніж в тилу.

Якщо ви не скалічили самооцінку, навчили вірити в себе, але в вашому просторі чоловік не наповнюється – йому кінець. Серйозно. Чоловік буде досягати мети, але дорого за це заплатить – здоров`ям, щастям, а через якийсь час і фінансове благополуччя скінчиться.

ТРЕТЄ – нам вас необхідно любити. Фізично. Часто і багато. Нам дуже цього повинно хотітися. Така тяга виникає не від рельєфного живота, пружних грудей і бронзового загару. Але від того, наскільки ви самі фанатієте від чоловіка. Його рук, дотиків, поцілунків, запаху і смаку.

Любові вам і щасливих глибоких відносин!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close