Чого бояться чоловіки (тільки для жінок)

© wiolife.ru

З народження хлопчик набуває установку, яким він повинен стати, щоб відповідати середньостатистичному чоловікові. Допомагають йому в цьому батьки, школа, телебачення, література, та й просто суспільство. Ввібравши в себе приблизно такий список «вторинних статевих ознак»: успіх у жінок, матеріальний достаток, освіту і т. д., соціальне оточення робить висновок: він відбувся. І знову на основі цього висновку сам чоловік вирішує: «Так, відповідаю сильній статі». ( По секрету, мушу зауважити – це дуже важливо для чоловіків).

Ось так, закладені колись цінності починають діяти, повільно розгойдуючи гармонію і почуття самодостатності. З’являється дратівливість, підвищена нервозність, які в підсумку призводять до невдач і помилок, а вони ще більше посилюють тривожні переживання. Виходить зачароване коло. Вирватися з якого, часом самому не завжди вдається. Та й близькі іноді самі сиплять сіль на рани, підкреслюючи недоліки, і тим самим підтримують вже існуючі комплекси.

Вважається, що найпоширеніші чоловічі страхи – це низький заробіток та імпотенція. І причина, як ви вже здогадалися, перебуває в дитинстві. Хлопчики входять у доросле життя з переконанням, що завжди потрібно бути на висоті…. Але у кожного Наполеона є своє Ватерлоо, тому будь-який гіркий досвід загрожує перерости в комплекс. 

Припустимо, раптом заробіток чоловіка стає менше звичайних побажань дружини. Найчастіше починаються закиди, спочатку, прямо не пов’язані з сімейним бюджетом (сорочку не там залишив, погано помив тарілку і т. д.), а далі відкрите невдоволення, скандали і …можливо, розлучення. Критика частіше призводить до протистояння і захисту, що, в свою чергу, може призвести в обійми до іншої жінки, здатної оцінити, безперечно, наявні гідності тимчасово неуспішного чоловіка.

Ну і вже тим більше небезпечно критикувати сексуальні здібності чоловіка, адже за статистикою, 80% імпотенцій мають психогенну природу. Так що, чим більше критики, тим менше бажання і можливість.

Більшість чоловіків привабливі для жінок не тільки своєю квартирою, гаманцем і т. д., але і своїм розумом, який відрізняється від жіночого. Ні, він не гірше і не краще, просто інший. Чоловіки ставляться до нього дуже ревно, приблизно так само, як жінки до своєї зовнішності. І ось під час конфлікту, жінки, абсолютно без злого домислу, ну так, заради профілактики, зовсім трохи критикують його (розум)…. Думаю, що наслідки не будуть настільки малозначимі, як здається.

Якщо подивитися з іншого боку, то, критикуючи інтелект чоловіка дружина, тим самим констатуєте свою недалекість, так як вийшли за нього заміж. Ну а у чоловіка ви можете взагалі відбити бажання думати в присутності дружини, і підштовхнути блищати розумом в присутності іншої. 

На завершення цього короткого огляду чоловічих страхів, трохи про жіночий вибір.

Більшість жінок до заміжжя вважає, що їх ідеал це мужній, сильний, розумний, незалежний, впевнений у собі чоловік. Загалом, захисник і опора. І багато чоловіків в тій чи іншій мірі прагнуть відповідати. Грає марш Мендельсона, і ось вона, нова сім’я. Не буду вдаватися в полеміку хто в сім’ї головний. Але, знову ж, хлопчик і дівчинка з молоком матері, вбирають соціально схвалювані ролі чоловіка і жінки, в даній сім’ї. Дуже часто трапляється, що очікування обох подружжів не збігаються (різні у них були сім’ї). Є два шляхи.

Перший — змінити свої очікування і прийняти його таким, яким є.

Другий – і це стосується як чоловіків, так і жінок: «Не змушуйте вівчарку сидіти на задніх лапах на рожевій подушечці з блакитним бантиком, а просто заведіть болонку».

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close