Бути собою – це того варте!

© pics.ru

Від самооцінки залежить все: успіх в кар’єрі й особистому житті, кількість грошей, якість життя. Ми часто потрапляємо в пастку, наївно вважаючи, що за високою самооцінкою повинно стояти щось реальне – конкретні досягнення, відповідність загальноприйнятим параметрам краси або зовнішні показники успішності. Насправді все це нісенітниця: невпевнені в собі люди бувають чемпіонами світу та лауреатами премій, залишаючись при цьому цілком і повністю залежними від думки оточуючих і вічно вимагають оцінок ззовні.

А ось впевненій в собі людині абсолютно неважливо, які у неї регалії і грамоти – вона порівнює себе тільки з собою, її успіх – це те, що для неї особисто дійсно цінне, а не те, що диктує суспільство. Саме тому їй абсолютно по барабану, як її оцінять інші люди. Упевнені в собі дівчата не залежні від думки чоловіків і не намагаються сподобатися протилежній статі, лише б відчути себе «краще». І, на диво, саме вони і подобаються!

Люди, які йдуть на співбесіду з повною упевненістю в своїх можливостях, завжди отримують вакансію мрії. Їм легше довірити складні завдання – вони всім своїм виглядом дають зрозуміти, що впораються. А бувають дуже талановиті, але абсолютно не впевнені в собі фахівці, які бурмочуть шефові щось на зразок: «Цього я не пробував», «Такого я не робив…» Потенційний роботодавець розуміє, що такий фахівець просто боїться брати на себе відповідальність, і відкидає його кандидатуру.

Любов і кар’єра – це прекрасно, але найголовніше – ваші самовідчуття. Ви прокидаєтеся і засинаєте завжди з однією і тією ж людиною – самим собою. І якщо ви любите себе таким, яким ви є, приймаєте в собі все, то ви існуєте в гармонії і в злагоді з собою. Люди, які не люблять і не приймають, вічно намагаються щось з собою зробити: отримати ще один диплом, схуднути, змінити форму грудей або носа… Але внутрішня незадоволеність нікуди не зникає – на те вона і внутрішня. Ніякі зовнішні атрибути на неї не вплинуть.

Тому любіть і приймайте себе, іншого «я» у вас просто більше немає.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close