9 жіночих фраз, від яких чоловіки шаленіють

Культовий психолог Ерік Берн у своїй книзі «Ігри, в які грають люди» розкриває, як ми відтворюємо одні і ті ж сценарії, повторюючи постійно вчинки або слова, і як на це реагують оточуючі. Так, наприклад, від деяких жіночих «ролей» у чоловіків починається нервовий тик. Іноді достатньо однієї фрази, щоб довести їх до стану киплячого чайника. Важливо знати, якої саме.

Тутка зібрав 9 фраз, яких варто уникати у спілкуванні з бойфрендами і чоловіками. Подивіться самі, який ефект вони мають і яку гру відкривають. Цілком можливо, що, позбувшись від них, ви розірвете це замкнене коло.

«Любий, що мені краще одягнути?»

Цей класичне питання вже обігране у всіх комедіях, але воно не втрачає своєї популярності. Так само, як і жіноча реакція — запитати, що краще, біле з чорним чи сіре з білим, і образитися на будь-яку відповідь, тому що правильна вже є у неї в голові. Якщо хлопець не стиліст, позбавте його від цього. Завдяки мессенджерам це питання завжди можна адресувати улюбленій подрузі, навіть, якщо вона знаходиться на іншому кінці світу.

«Це хто тобі там пише?»

Побороти бажання залізти в телефон або особисті повідомлення — той ще квест. Крім тих моментів, коли це довгоочікуване викриття, читання чужого листування не принесе щастя. Більш того, це викличе цілком закономірну бурю обурення, адже навіть просте щебетання з колишньою однокласницею можна трактувати по-різному.

«А у двоюрідної сестри Ірини…»

Вже неодноразово доведено, що чоловічий мозок сприймає інформацію по-іншому. Там, де дівчата люблять детальніше, хлопці відразу переходять до суті справи. Посвята у велику кількість непотрібних деталей розсіює їх увагу. Відразу беріть бика за роги, а смакування деталей залиште для бесіди з подругами.

«Ні, це не просто фікус, це символ нашої кохання!»

Створити бурю в склянці води — це в жіночій природі. Але регулярне роздмухування проблеми з нічого дратує всіх без винятку чоловіків. Зламаний ніготь або засохла квітка, можливо, і псують настрій, однак не варті такої пильної уваги. Перейдіть на щось дійсно важливе.

«Почекай, я ще не сфоткала»

Соціальні мережі — частина нашого суспільства. Instagram, Facebook, «Telegram», та ще й кілька месенджерів — якщо активно користуватися всім цим, часу на реальне життя зовсім не залишиться. Іноді їжу треба просто з’їсти, на захід — помилуватися, а новини обговорити з подругою на найближчій зустрічі.

«Я сама зроблю, як треба»

Так вже склалося, що сучасні жінки можуть і коня на бігу зупинити, і в палаючий будинок увійти, і взагалі поєднують в собі багато різних ролей, часто приміряючи на себе роль чоловіка. Але попросити про допомогу, довіритися і трохи відпустити ситуацію — це не слабкість, а спосіб зміцнення стосунків.

«Або ти перестанеш це робити, або я…»

Ультиматум — це глухий кут. Чоловіки всіляко намагаються уникати ультиматумів і нервують, коли з ними стикаються. Категоричній варто бути тільки тоді, коли є розуміння наслідків свого рішення і готовність іти до кінця, а головне — коли це дійсно необхідно. У побутових питаннях краще налаштуватися на продуктивний діалог.

«А ти хотів би провести ніч з Анджеліною Джолі?»

У всіх нас є свої ідеали краси і дитяча закоханість в ту чи іншу зірку, свої списки, з ким би ми були не проти зав’язати стосунки або провести час. Як правило, до реального життя вони взагалі не мають ніякого відношення. Розслабтеся, це марні ревнощі, нехай хоч заламінує свій список.

«Я така нещасна…»

Можна знайти багато приводів для смутку, але жінка, яка постійно плаче — це лякає. Нормально бути сумною час від часу. І ненормально, коли обличчя, яке страждає стоїть перед очима цілий день.

А ви помічали за собою такі фрази?

За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close