9 психологічних трюків, щоб притягувати до себе всіх оточуючих

Бувають люди, які випромінюють настільки загадковий магнетизм, що абсолютно все оточення тягнеться до них, бажає бути схожим, заслужити їх дружбу або хоча б схвалення. І найцікавіше, що це абсолютно не залежить від зовнішності цих привабливих персон.

Тутка знайшов 9 правил, яких потрібно дотримуватися, щоб стати такою людиною. І так, харизматичними не народжуються, ними стають.

Індивідуальний імідж

© Jerry Weintraub Productions

Вам потрібен неповторний образ. Навіть не так — вам потрібна неповторна деталь в образі. Адже власний оригінальний зовнішній образ — це те, за чим вас можуть запам’ятати навіть не знайомі вам люди. І мова зовсім не йде про красу. Парадоксально, але унікальність може виражатися навіть у потворності або вразливості. Будь-які ваші яскраво виражені «фішки», будь-то хода, жестикуляція, міміка, інтонація, стиль спілкування або деталь в гардеробі, зроблять вас незабутнім.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропусти найцікавіше

Ось деякі приклади деталей відомих людей або те, з чим вони асоціюються:

  • Чарлі Чаплін — вуса, костюм, палиця
  • Тільда Суїнтон — асексуальність, відсутність макіяжу
  • Уїнстон Черчілль — зайва вага, сигара
  • Йосип Сталін — вуса, люлька, акцент
  • Адольф Гітлер — вуса особливої форми, інтонація
  • Діта фон Тіз — образ 40-х років, червона помада
  • Мерілін Монро — колір волосся, родимка
  • Сальвадор Далі — вуса, міміка

У вас повинна бути велика мрія

Щоб люди до вас тягнулися і цінували вас як дійсно особливу особистість, у вас неодмінно повинен бути якийсь сенс існування. Амбіції, цілі, прагнення щось змінити в цьому світі. Боротьба за щось. Адже людина без мрії — це як книга без ідеї. Навіщо таку читати?

Будьте впевнені в собі

Щоб бути харизматичним, потрібно в першу чергу бути впевненим у собі. Сміливо приймати рішення, вміти покладатися лише на самого себе, не чекати допомоги зі сторони і доступно доносити свої ідеї іншим людям.

Впевненість відчувається не тільки в поведінці, але і в мові. Уникайте таких виразів, як «я думаю, я сподіваюся, розраховую, можливо».

© Jerry Weintraub Productions

Забудьте про скарги

Подумайте: ви б могли захоплюватися і намагатися бути схожим на людину, яка постійно скаржиться? Звичайно, ні. Харизматичні люди налаштовані позитивно. Уникайте критики, скарг і негативних тем. Навіть якщо в житті не все гладко, почніть розмову з того, що вам приносить задоволення і принесе його ж вашим слухачам.

Використовуйте мову жестів

Своєю поведінкою ви повинні показувати свою впевненість: не сутультеся, не смикайте в нападі неврозу ніякі предмети або частини свого тіла, намагайтеся частіше посміхатися, дивитися прямо в очі й уникати закритих поз.

І взагалі, з’являючись в суспільстві, відчувайте себе зіркою на червоній доріжці.

Станьте чудовим оповідачем

Багато хто впевнені, що вміння цікаво розповідати — це талант.

Але це не завжди так. У більшості випадків це навичка, якій можна навчитися. Просто говоріть впевнено, використовуйте гумор, особливо самоіронію — вміння посміятися над собою — це вищий пілотаж. Пускайте в хід мову жестів, будьте емоційні й позитивні. Не турбуйтеся, якщо не кожна ваша історія або жарт «зайшла».

Розповідайте свої особисті історії. Багато людей, почувши дійсно щось цікаве, будуть ділитися цим з оточуючими.

© Jerry Weintraub Productions

Не відводьте очі

При розмові з людиною завжди дивіться їй в очі. Іноді один пронизливий погляд може сказати більше тисячі слів: прямий контакт очима показує, що ви слухаєте співрозмовника, розумієте і приймаєте його як особистість.

Важливо: коли ви розмовляєте з кимось на заході, не відволікайтеся на сторонні речі, не поглядайте на свій телефон і не скануйте натовп в надії побачити більше «потрібного» співрозмовника.

Умійте слухати інших

Не потрібно вважати себе найважливішою персоною на світлі і прагнути звернути увагу всього оточення лише на себе коханого, ні. До людини може привернути її непідробний інтерес до життя інших, адже слухати інших людей — це мистецтво. Якщо ви уважно слухаєте іншу людину, цікавитеся нею, вона починає відчувати себе потрібною і навіть в якійсь мірі особливою.

Зрозуміло, неможливо запам’ятати все, що говорив співрозмовник, але запам’ятати його ім’я — це велика справа. Є один цікавий прийом: коли людина вам представляється, повторіть її ім’я: «Олег, дуже приємно». А щоб, у свою чергу, тут же запам’ятали вас, користуйтеся цим же прийомом повторення, тільки вже свого імені: «Добрий день, мене звати Оксана. Вікул Оксана».

Використовуйте ефект дзеркала

Ефект дзеркала, або просто відззеркалювання, — це простий спосіб привернути до себе людину, повторюючи її міміку, інтонацію або жести. Це завжди працює, так як прийом заснований на природі людського нарцисизму: співрозмовник неусвідомлено починає відчувати, що ви з ним на одній хвилі.

Цей же ефект можна застосувати не тільки в розмові з метою привернути до себе, але і щоб перейняти «фішки» людей, які здаються вам харизматичними. Подивіться, як вони себе підносять, це може допомогти вам почувати себе впевненіше.

Фото заголовку Jerry Weintraub Productions
За матеріалами businessinsider, forbes, positivityblog

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close