9 фраз якими виправдовуються ледарі

© cilamicli.ru

У всьому світі люди роблять щось корисне прямо в ці секунди, поки ви читаєте цей текст. Ви можете бути одними з них, якщо захочете. Перший крок — це перестати розповідати собі ці дев’ять непотрібних казок.

1. Я не можу

Єдина людина, яка може сказати вам: «Ти не можеш», — це ви сам. Якщо ви чуєте, як ці слова доносяться звідкись з глибини вашого мозку, відключайте звук.

Ваша віра може зрушити гори, а ваші сумніви можуть їх спорудити. Ваш сумнів у самому собі — перший ворог на шляху до особистісного зростання. Коли ви залишите свої марні побоювання з приводу власних можливостей, коли ви почнете поважати себе, ви зрозумієте, як багато ви можете зробити, і здивуєтеся, скільки можливостей приховано в вас.
Зрештою, у ваших сумнівів і вашій вірі є щось спільне: вони вимагають, щоб ви повірили у те, чого не можете бачити. Вам залишається тільки зробити вибір, у що.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Потрібна лише хороша ідея

Коли ви нічого не робите, то нічого і не отримуєте.

Ідея нічого не зробить для вас — вам треба якось втілювати її в життя. За фактом, хороша ідея може засісти у вас в голові і принести вам більше шкоди, ніж користі. Ваша підсвідомість розуміє, що ви прокрастинуєте. Робота, яку ви відкладаєте, приносить стрес, тривогу, страх і ще більшу прокрастинацію — порочне коло, яке з часом стає тільки гіршим. Перервати його можна тільки дією.

Прогрес вимірюється виключно діями. Якщо немає дії, немає і прогресу.

3. Я зроблю це завтра

В успішних людей є звичка робити сьогодні те, що ледачі люди планують на завтра.
Найбільший ворог продуктивності — це нікчемна віра, що завтра чомусь краще підходить, щоб щось зробити, ніж сьогодні. Це велика і жирна брехня. Завтра ви будите почувати себе точно так само, а сприятливий день так ніколи і не настане.
Ваша справжня проблема не в тому, що сьогодні ви не можете, а в вашому настрої. Зрозумійте нарешті, що завтра як такого взагалі не існує і ніколи не буде існувати. Єдина можливість, яка у вас є, це та, яка у вас є зараз. Цей момент. Немає жодного дня, крім сьогоднішнього.

Якщо ви зробите сьогодні те, чого не зроблять інші, вам пощастило. Ви прокинетеся завтра і відчуєте здатність зробити щось, що не можуть інші.

4. Я не готовий

Якщо щось змушує вас нервувати і відчувати незручність, це означає, що ви все робите правильно, ви ростете. Будь-яке продуктивне зростання пов’язане з виходом з зони комфорту.

Ваші почуття — це лише тривога і страх, звичні для спроб знайти свій шлях. Тривога — не що інше, як внутрішній страх, який раз за разом змушує вас переживати невдачі ще до того, як вони з вами трапляються. Це ілюзія. Змиріться з тим фактом, що ваші страхи не можуть запобігти нічому поганому, зате вони можуть зупинити ваше життя.
Так що звикніть до складних почуттів. Ваше бажання успіху має побороти страх перед невдачею. Зрештою, випадкові події вашого життя завжди викликають якісь напівусвідомлені відчуття хвилювання і страху. Ви можете свідомо контролювати свою реакцію на них. Сконцентруйтеся на цьому, і ви завжди будете продуктивнішими.

5. Моя найкраща робота все ще недостатньо хороша

Коли ви займаєтеся важливою роботою, яка змушує вас рухатися вперед, це нормально — бути критичним по відношенню до себе. Це відбувається, тому що ви хочете зробити все добре. У вас є бачення бажаного результату: як все має виглядати і функціонувати.

Часто між плодами нашої праці і нашими очікуваннями є дуже великі відмінності. Ви кажете собі, що ваша робота все ще недостатньо хороша: ви намагаєтеся, але все ніяк не можете досягти бажаного результату. Це дратує, це зводить з розуму, і ви вже готові все кинути.

Але це бажання досконалості, яке ви ставите в центрі кута, і спонукало вас зайнятися цією роботою. І цей факт безцінний. Це пристрасть, це драйв. Не дозволяйте своїм бажанням бути кращим поставити хрест на тому, чого ви вже досягли, кинути вдосконалюватися і вчитися.

Ви обов’язково досягнете бажаного. Просто потрібні час і практика. Якщо ви знаходитеся в цій фазі, зрозумійте, що це нормально, і найважливіша річ, яку ви можете зробити, це продовжувати робити свою роботу. Лише роблячи більше роботи, ви вдосконалите свої навички і скоротите прірву між очікуваним результатом і плодом своєї праць.

6. Краще кинути зараз і не втрачати час і сили

Як одного разу сказав Вінстон Черчілль: «Успіх ніколи не буває кінцевим, а невдача — смертельною. Значення має лише бажання продовжувати справу».

Завзятість — мати продуктивності. Невдачі, великі і маленькі, трапляються кожен день навіть з кращими з нас. Найсильніші і найпродуктивніші люди — це не ті, які завжди досягають успіху, а ті, хто не здається, коли програє.

Коли ви відчуваєте, що вже готові все кинути, подумайте про те, який шлях ви вже пройшли і чому ви почали справу. Часто ви знаходитеся набагато ближче до прориву, ніж ви думаєте. Деякі люди припиняють свої спроби, коли вони вже майже досягли мети, в той час як інші, навпаки, продираються до мети через будь-які невдачі, до самої останньої секунди.

Коли ви постійно кидаєте справи, це стає звичкою. Завжди продовжуйте йти!

7. Будь-який біль — це погано

Як би сильно ви не старалися, вам не вдасться повністю уникнути болю: ви не можете уникнути однієї з найважливіших складових зростання. У вас все ще є вибір: ви можете здатися болю і кинути або працювати, незважаючи ні на що, вперто продовжувати справу і поступово досягти однієї з найбажаніших цілей.

Біль — це частина шляху; його розвиток і що ви будете робити з ним — ваш вибір. У будь-якої болючої проблеми прихована можливість — така, яка буквально зводить нанівець цю проблему.

Ваш найбільший успіх зросте з визнання цієї проблеми і перетворенням її в нову можливість.

8. Структура і послідовність не мають значення

Ваша здатність ставити перед собою чіткі та реалістичні цілі і дисципліновано працювати кожен день для їх досягнення гарантує успіх. Це набагато важливіше, ніж будь-який інший метод продуктивної роботи.

Якщо ви робите все послідовно, фокусуєтеся на прикладених зусиллях, ви неминуче з нуля досягнете тих же результатів, що і люди, які пішли далеко вперед.

9. Занадто пізно

Неправда. Ніколи не буває пізно зробити інший вибір і зробити так, щоб у вашому житті сталося щось нове.

Це очевидно для багатьох, але іноді треба буквально вдовбувати собі в голову, що ваше майбутнє залежить від того, що ви робите зараз. Будь-який момент може стати для вас новим початком. Скаржитися на втрачений час і втрачені можливості безглуздо. Ви нічого не можете з цим зробити.

Майбутнє починається зараз. Ось прямо зараз. Хапайте його обома руками і тягніть до себе з усіх сил. Якщо на вашому шляху виникне перешкода і перед вами постане вибір, сидіти склавши руки чи робити щось заради подальшого прогресу, обирайте другий варіант. Думайте, працюйте, борсайтеся, якщо потрібно — несіть свій зад у щасливе майбутнє.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close