8 речей, які ніколи не зробить зрілий чоловік

© wallpapers-images.ru

Ви замислювалися про те, коли саме дорослішають чоловіка і що це взагалі значить? Адже можна бути не по роках свідомим і дорослим у 15 років, а можна так і не дозріти до старості.

Які все-таки якості та принципи відрізняють емоційно зрілого чоловіка від людини, якій ще варто «підрости»? І так, справа зовсім не у віці.

Зрілий чоловік не стане критикувати вашу зовнішність

«Чому б тобі не пофарбуватися в блондинку?», «Ех, якби ти схудла на кілька кілограмів» — чоловік, який любить вас, ніколи не висловиться про вашу зовнішность подібним чином. Якщо він так робить, він зовсім не хоче допомогти, як може здатися. Він навмисно намагається занизити вашу самооцінку, зробити так, щоб ви не почували себе досить впевнено, щоб піти від нього. Зрілий чоловік ніколи не опуститься до порожньої критики на догоду своїй самооцінці.

Він не порушить ваш особистий простір

У здорових відносинах у партнерів немає потреби щось приховувати один від одного, будь то повідомлення або контакти в телефонній книжці. Однак це не означає, що ваш партнер має право обшукувати вас по кишенях чи читати вашу особисту переписку. Якщо ваш чоловік так чинить — він не демонструє нічого крім невпевненості в собі і неповаги до вас.

Він не тікає від труднощів

Пам’ятаєте, як у підлітковому віці всі ми тікали в свій власний світ при зіткненні з труднощами? Зрілий чоловік розуміє, що неможливо вирішити проблему, не зустрівшись з нею лицем до лиця, — і у відносинах, і в родині, і в роботі. Але це не значить, що він завжди лізе на рожен, ні, він просто знає, коли потрібно вирішувати проблему, а коли варто уникнути сварки.

Він не вважає, що чуттєвість – прояв слабкості

Бути мужнім — це не значить бути беземоційним сухарем. Мудрий чоловік не боїться, що його засудять, якщо він проявить чуттєвість, романтичність або сентиментальність. Він просто знає, що не розгубить свою мужність, якщо продемонструє трохи емоцій. Крім того, це сприяє здоровим відносинам.

Він не живе тільки сьогоднішнім днем

Деякі чоловіки можуть спустити залишок зарплати на «царську» вечерю, не подумавши, що на ці гроші передбачалося прожити весь наступний тиждень. Або зірватися посеред тижня на вечірку, а після прогуляти роботу. Такі чоловіки не готові планувати наперед і замислюватися про наслідки. Якщо в юності на це ще можна було поблажливо подивитись, то для чоловіків у віці це, м’яко кажучи, дивно. Це не означає, що потрібно жити без спонтанності, просто слід завжди пам’ятати й про завтрашній день.

Він не змусить вас почувати себе на другому місці після його друзів

Чоловікам треба проводити час у чоловічій компанії пару раз в тиждень, для їх психологічного комфорту це абсолютно необхідно. Але мудрий чоловік розуміє, що все ж його компаньйон по життю — це його жінка. А ті чоловіки, які часто прислухаються до порад друзів, ігноруючи думку своєї половинки, швидше за все, мають психологічні проблеми, піддаються сторонньому впливу або занадто інфантильні. Хоча вони самі, швидше за все, думають, що так вони підкреслюють свою незалежність і мужність.

Він не перегинає палицю в ту чи іншу сторону в стосунках зі своєю матір’ю

Зрілий чоловік приділяє час батькам, навіть якщо їх відношення не дуже довірливі. Він розуміє, що тим, хто дбав про нього так довго, потрібна його увага. Але при цьому він не переходить ту межу, коли хтось з батьків (зазвичай мати) починає займати в житті занадто багато місця, практично витісняючи з неї всіх інших.

Він поважає вас і ніколи не піддасть насильству

Сюди відноситься не тільки фізичне, але й моральне насильство. При ознаках будь-якого типу насильства йдіть без зволікання і перестаньте шукати виправдання людині, яка спробувала його застосувати. Незважаючи на те, що він буде пояснювати свою поведінку важким дитинством, важким днем або навіть перекладати провину на вас.

Те, як чоловік ставиться до жінки, залежить, звичайно ж, не тільки від його характеру і життєвого досвіду, але і від поведінки самої жінки, адже над відносинами працюють обидва партнера.

Фото заголовку wallpapers-images.ru
За матеріалами econet.rua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker