8 прийомів зваблювання, з-за яких ми виглядаємо нерозумно

Мабуть, кожна людина протягом життя зазнає кохання, яке залишається без відповіді, незважаючи ні на які намагання.

Ми в Тутка вирішили розібратися, які таємниці зваблювання гарантовано ведуть до провалу, і дізналися, як не треба фліртувати.

Проявляти нездоровий інтерес

© depositphotos

Здається, що прояв інтересу — найочевидніший початок довгих і щасливих стосунків. Однак на ділі виявляється, що, активно показуючи зацікавленість у комусь закоханий ризикує втратити всі шанси на повторний флірт.

Людина, на яку обвалюється відразу тонни уваги, цілком може знітитися, затиснутися і втратити інтерес до подальшого спілкування.

Викликати жалість

© depositphotos

Ніхто, чуєте, ніхто з доброї волі не стане будувати відносини з вічно нещасною людиною. Тому не треба кожен день ходити з незадоволеним виглядом, скаржитися на життя і чекати співчуття. Посміхайтеся, це набагато привабливіше.

Ставити гучність на максимум

© depositphotos

Часто, намагаючись привернути до себе увагу, ми ведемо себе голосно: розкотисто сміємося, дзвінко звертаємось до співрозмовників, заповнюємо простір своїм голосом.

І це працює: на таку шумну людину обов’язково звернуть увагу. Правда, зв’язуватися з нею навряд чи стануть.

Демонструвати надчутливість

© depositphotos

Цей пункт особливо стосується дівчат. Намагаючись показати, як важливо для них все сказане співрозмовником, закохані часто вживають слова близько до серця.

Але зайві образи і виправдання мало кому здадуться привабливими. Тому важливо зберігати здорове почуття гумору і не боятися часом посміятися над собою.

Таємно зітхати

© depositphotos

Мовчазна присутність і погляди крадькома можуть залишитися просто непоміченими. Тому сидіти склавши руки і сподіватися, що на вас звернуть увагу, повторюючи «А якщо ні, то не доля», теж не варто.

Відправляти «випадкові» СМС

© depositphotos

Цей прийом настільки наївний, що винайшли його, швидше за все, закохані школярки. Відправити повідомлення з прзнанням в коханні, щоб подивитися на реакцію, а потім збрехати, що помилилися номером, — що може бути надійніше?

Насправді будь-яка розсудлива людина відразу зрозуміє, що такої помилки бути не могло.

Звалювати на себе проблеми іншого

© depositphotos

Якщо ви по вуха закохані, не дивно, що весь тягар дорогої людини здається вам власними проблемами. Але не поспішайте брати всі його турботи на себе.

В іншому випадку ви перетворитеся не у другу половинку, а у людину, на яку можна все звалити.

Ставати другом

© depositphotos

Френдзона — територія, з якої вибираються одиниці. При цьому, всупереч поширеній помилці, ця проблема стосується не тільки хлопців, а й дівчат.

Весело проводити час і довіряти один одному таємниці — це, звичайно, добре. Але ніколи не називайте кохану людину другом і не обговорюйте з ним ваших потенційних партнерів.

Задумайтеся

Омана не наука. Та й закохана людина навряд чи здатна озброїтися теорією і діяти чітко за планом.

Тому озирніться по сторонах. Можливо, хтось, хто поводиться з вами абсолютно по-дурному, теж намагається сподобатися і чекає не дочекається, коли ви нарешті його помітите.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close