7 ситуацій, повторення яких психологи назвали симптомами «нездорової» любові

Багато мріють про ту  запаморочливу і всепоглинаючу любов, про яку пишуть книги і знімають кіно. Але є любов, в якій одна людина залежить від іншої. І це вже не любов, а самообман.

Тутка вирішив розповісти про 7 ознак того, що ви перебуваєте в любовній залежності. І з цим терміново треба щось робити.

Отже, вам варто задуматися, якщо…

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

7. Вам тривожно, коли його немає поруч

І це стосується не тільки тих митей, коли він пішов грабувати банк або вирушив на ділову вечерю зі своєю секретаркою, а взагалі завжди. Варто йому піти з дому, як у вашій голові виникає безліч сценаріїв того, що з ним обов’язково станеться щось погане і він не повернеться.

6. Ви контролюєте все

Геолокатор — це ваше все. А чи варто говорити про ваше повне знання всіх його паролів від сторінок в соцмережах і про те, що його телефон знаходиться у ваших руках частіше, ніж у нього самого?

5. Ви ведете себе так, як йому подобається

Якщо ви постійно приховуєте, що вам не подобається носити лише шкіряний чорний одяг з-за його маніакальної любові до важкого року, то не обманюйте себе думкою, що ви всього лише проявляєте гнучкість і гармонізуєте ваші відносини.

4. Ви сподіваєтеся, що ваша любов його змінить

Якщо вже зараз з ним щось не так (карткові борги, друзі з обличчями, що нагадують фотороботи на вокзалах, завалений пивними кришками будинок або впевненість у тому, що 46 років — це період «я поки не готовий до сім’ї»), то ніяка любов його не змінить! Винятки можливі, але найчастіше — ненадовго.

3. У вас немає часу на всіх інших

І тут мова йде не про романтичне божевілля на перших етапах відносин. Коли весь світ зводиться лише до нього або, що ще гірше, він обмежує вас в спілкуванні з кимось ще — це тривожний дзвіночок.

2. Ви відмовляєтеся від своїх цілей

Ви можете регулярно ходити з коханим на рок-концерти, хокейні матчі чи кулінарні шоу, але відмовляти собі в бажанні писати дитячі книжки чи співати в хорі, коли ви все життя цим займалися, — це несерйозно. Ви втратите себе.

1. Ви просто боїтеся самотності

Не бійтеся! Пам’ятайте, що поки ви одна, це місце залишається вільним для когось, хто дійсно відповідає вашим уявленням про ідеал. І така людина неодмінно з’явиться у вашому житті!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker