7 сімейних таємниць, які краще не розповідати дитині

Діти, по натурі емоційні та вразливі, часто не замислюються, висловлюючись про свої почуття, і роблять те, що їм хочеться.

Щоб уникнути безглуздих або навіть неприємних ситуацій з-за такої безпосередньої поведінки, Тутка розповість про деякі речі, які дітям краще не знати.

Справжнє ставлення до людей

Критикувати інших людей в присутності дитини — не кращий варіант, особливо якщо той частенько знаходиться біля них. Прибережіть цю тему для розмови з чоловіком (дружиною) наодинці.

Таємниці

Іноді мама або тато, заручившись підтримкою дитини, довіряють їй якусь таємницю, яку той повинен зберігати і нікому не відкривати. Не змушуйте дитину відчувати зайві переживання з приводу того, що він «обманює» когось. Краще довірте свою таємницю подрузі або другу.

Страхи

Це природно, що і у дорослих є свої страхи, але не треба розповідати про них своїй дитині. Адже невідомо, що може видати дитяча фантазія, коли малюк буде знаходитися один, наприклад, вночі у кімнаті. Краще схитріть.

Батьківські відносини

У пориві емоцій ми можемо при дитині зопалу наговорити про свою улюблену людину зовсім неприємні речі. Дитина ні в якому разі не повинна чути ваших гнівних емоцій на адресу свого одного з батьків, які цілком можуть підірвати його авторитет.

Сюрпризи

Всім відомо, що діти — дуже балакучий народ, який ненавмисне може проговоритися і видати будь-яку таємницю. Тому не варто обговорювати при них те, чого ніхто не повинен дізнатися раніше часу.

Таємницю народження

Іноді мамі, якщо вона в поганих стосунках з татом (і навіть якщо в хороших), дуже хочеться, щоб була відновлена справедливість». Тому вона розповідає дитині про те, що насправді батько був проти появи малюка на світ. Не варто про це говорити дитині: щасливішими від цієї новини вона точно не стане.

Мамині муки

Не варто ділитися з малюком про всі свої муки, які ви випробували при його народженні. Адже він зовсім в цьому не винен. Але, якщо він дізнається про це, може прокинутися почуття провини і породити в нього комплекси.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close