7 речей, про які ваша друга половина не повинна просити ніколи

© womens-love.ru

Якими б близькими не були стосунки, кожен з учасників повинен провести в них особисті межі, інакше можна нашкодити собі і союзу. Ось кілька речей, які від вас не може і не повинен вимагати партнер.

1. Ігнорувати спалахи гніву і фізичне насильство

Партнер не має права просити вас ігнорувати, заперечити чи брати на себе провину за його агресію на вашу адресу. Як зазначає сімейний психотерапевт Керрі Кравець (Carrie Krawiec), таким чином він перекладає відповідальність за свою поведінку на вас.

У здорових відносинах кожна людина сама відповідає за свої дії, думки і почуття.

2. Ізолюватися від сім’ї і друзів

Рішення про те, з ким ви спілкуєтеся, скільки і коли, завжди має залишатися за вами. Якщо обранець або обраниця намагається ізолювати вас від близьких, це ознака емоційного насильства, підкреслює коуч з питань відносин Шула Меламед (Shula Melamed).

Єдине, про що може попросити вас партнер, — проводити більше часу з родичами і друзями, щоб зміцнювати з ними зв’язок. Це не те ж саме, коли він обмежує ваше спілкування.

3. Применшувати ваші успіхи

Нормальна реакція партнера на ваші досягнення — гордість. Роздратування або погрози говорять про його невпевненість.

Якщо ви відчуваєте провину або прикрість, коли з вами відбувається щось хороше, якщо ви не можете поділитись цим, значить, ваші особисті межі порушені.

4. Відмовитися від фінансової незалежності або звільнитися

Дозволивши партнеру контролювати свій гаманець, ви робите себе потенційно вразливим і залежним від нього, зазначає Кравець. Якщо ви не можете на рівних розпоряджатися сімейним бюджетом, то взаємоповага в парі під питанням.

5. Ухвалити неприйнятну поведінку сім’ї та друзів

Друзі партнера не поважають ваш особистий простір або його батьки грублять вам? Він не повинен очікувати, що ви просто змиритеся з цим. В іншому випадку пасія або воліє уникати конфронтації зі своїми близькими, або відносини з ними для неї важливіше, ніж з вами. Тобто про взаємну повагу знову ж таки не йдеться.

6. Докорінно змінитися

Якщо партнер вимагає, щоб ви відмовилися від своїх вірувань, переконань або цінностей, це дуже небезпечний сигнал, попереджає Шула Меламед.

Значить, він не приймає вашу особистість.

7. Стати посередником

Пасія не в праві просити вас стати «поштовим голубом» для когось, наприклад її батьків.

Буває, партнер говорить: «Скажи моїй матері…», що робить вас посередником в їх відносинах і звільняє його від відповідальності за свої слова.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close