7 ознак тривожного розладу, які маскуються під прості речі

Деякі люди, які страждають тривожним розладом, живуть звичайним життям і навіть не підозрюють, що він взагалі є. Однак постійне ігнорування своїх емоцій і почуттів в один прекрасний момент може привести до плачевного результату.

Тутка ділиться з вами списком симптомів, які можуть говорити про наявність тривожного розладу у людини.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Проблеми зі сном

Коли ви відчуваєте постійне занепокоєння протягом дня, ви можете погано спати вночі, довго і нудно засинати або постійно прокидатися. Порушення сну навіть за невеликий період часу може привести до зміни емоційного стану, уважності і працездатності людини.

Бажання контролювати

Манера поведінки, коли ви відчуваєте відповідальність за все і всіх , постійно шукаєте винних чи причину, через яку відбулася та чи інша подія. Такі люди навіть діалог ведуть особливим чином: більше говорять, частіше починають діалог першими, беруть ініціативу в свої руки.

Тривога без вагомих причин

Постійне прагнення до досконалості і вимога того ж від людей, які вас оточують, бажання ідеально зробити роботу. Такий стан відрізняється від простої тривоги тим, що контролювати себе людина не може, занепокоєння сильно виснажує її емоційні і навіть фізичні сили.

Незрозумілі болі

Тривожність може виражатися не тільки в психологічній напрузі, але і на фізичному рівні. Такий біль іноді триває місяцями і дуже виснажує людину.

Нав’язливі звички

Людина може постійно гризти нігті, смикати одяг, торкатися до обличчя, кусати губи, крутити кінчики волосся і сама зовсім не помічає цього, але на це обов’язково варто звертати увагу.

Оточуючі не розуміють вас

Для оточуючих і найближчих людей ви стаєте людиною, у якої незрозуміло, що у голові, так як всі свої емоції ви тримаєте в собі. Але постійно придушувати думки і почуття не можна, інакше в один прекрасний момент можна і «вибухнути».

Ви постійно себе звинувачуєте

Одна з яскравих ознак тривожного розладу – це постійне самоосудження і докори сумління. Ви докоряєте і критикуєте себе, приділяючи таким внутрішнім розмовам більшу частину часу. Прокручуючи постійно всередині такі ситуації, людина стає просто нестерпною для самої себе.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: