7 ознак того, що ви дратуєте всіх в інтернеті

2

Ви напевно помічали, що фото і пости деяких друзів з інтернету деколи дратують так, що майже хочеться побити їх у реальному житті. І при цьому навіть не завжди зрозуміло, в чому саме проблема.

Все тому, що в соціальних мережах теж є свій етикет. І Тутка вирішив приділити цьому питанню трохи уваги.

Людей найбільше дратує, коли ми:

реклама

Постимо те, що цікаве тільки нашій мамі (і то не факт). Знати, що ви вперше за рік відвідали спортзал чи що ваша дитина навчилася сидіти, на жаль, нікому не хочеться — життя жорстоке. І світ не завалиться, якщо ніхто не побачить, який молочний коктейль ви сьогодні пили.

Наводимо загадковості. Ще один спосіб викликати блювотний рефлекс у ваших інтернет-друзів — натякнути, що у вас сталося щось важливе, або викласти фото чогось незрозумілого без підпису. Наприклад, написати щось в дусі «сьогодні був за крок від своєї мрії, але зірки вирішили інакше». Адже так приємно, коли тебе розпитують, а ти відмовчуєшся.

Виставляємо на загальний огляд те, що призначається комусь одному. Напевно, ви бачили записи такого змісту прямо на стіні (в альбомі) відправника: «Ксюха, дай п’ять, тусанули класно!» Людина, яка постить подібне, думає, що вона неймовірно товариська, що життя вирує і друзів повно… Уф! Для цього є особиста переписка.

Заливаємо купу практично ідентичних фотографій. Для таких людей у пеклі підготовлений окремий казан, що тут ще сказати.

Використовуємо відверті понти. Тут мова йде про посади, які повинні викликати заздрість і показувати вашим підписникам, наскільки гарне ваше життя. Фото квитків на літак, селфі на тлі ідеальної фігури своєї другої половинки, палетка Dior, що «випадково» потрапила в кадр — все це з тієї ж серії.

Включаємо «невідверті» понти. Коли ви хвалитесь відкрито, це ще куди не йшло: врешті-решт, люди до такого звикли. Найнеприємніше — це хвастощі під маскою чогось іншого, наприклад, скарги або «невинного» питання. Наприклад: «Ох, переміряла весь одяг в магазині, будь він проклятий! Великі груди і тонка талія — це справжня кара! Пішла ні з чим!» Або: «Хлопці, ніхто не знає, де ремонтують iPhone X? Ціна питання взагалі не хвилює».
Не треба так. Всі чудово розуміють справжню мету таких постів.

Зловживаємо репостами жартів і ванільних цитат. Так вже влаштований інтернет, що нові дотепні цитати розлітаються по ньому як гарячі пиріжки. І якщо ви репостите одну з них, швидше за все, половина ваших друзів її вже бачила, а інша половина просто перегорне стрічку далі.

Так що ж тоді викладати?

Перш ніж викладати чергову фотографію, запитайте себе: якщо б у вас був фотоальбом, справжній, як у ваших батьків, стали б ви її туди поміщати, попередньо проявивши плівку за гроші? Якщо ні, то і не постіть таке фото. Або додайте його в Stories — зараз така функція є в багатьох соцмережах.

Якщо ви відчуваєте, що просто не можете не викладати десятки знімків свого собаки, зареєструйте, зрештою, для цього окремий аккаунт і додайте в друзі таких же любителів собак або створіть блог «Собаче життя». Те ж відноситься і до дітей. Ваші підписники в Facebook заледве чи оцінять рецепти супів для немовлят, а у відповідному оточенні це буде дуже навіть до речі — так от і знайдіть собі його.

Замість того, щоб просто постити фото якоїсь будівлі, напишіть, що це за будівля і чим воно знаменита. Якщо факти — це не ваше, поділіться своїми емоціями, замітьте щось цікаве. Все це дасть вам позитивний фідбек від ваших друзів. При цьому пишіть максимально коротко!

По суті, хороший пост повинен нести у світ щось позитивне: щось корисне, красиве чи веселе. А не просто показувати, як вам добре, який ви багатий / спортивний і так далі.
Пам’ятаючи про це, поділіться крутими знімками, особистим досвідом і всім, що може бути цікаво комусь ще, а не тільки вам.

За матеріалами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама