7 ознак того, що ви дратуєте всіх в інтернеті

Ви напевно помічали, що фото і пости деяких друзів з інтернету деколи дратують так, що майже хочеться побити їх у реальному житті. І при цьому навіть не завжди зрозуміло, в чому саме проблема.

Все тому, що в соціальних мережах теж є свій етикет. І Тутка вирішив приділити цьому питанню трохи уваги.

Людей найбільше дратує, коли ми:

Постимо те, що цікаве тільки нашій мамі (і то не факт). Знати, що ви вперше за рік відвідали спортзал чи що ваша дитина навчилася сидіти, на жаль, нікому не хочеться — життя жорстоке. І світ не завалиться, якщо ніхто не побачить, який молочний коктейль ви сьогодні пили.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Наводимо загадковості. Ще один спосіб викликати блювотний рефлекс у ваших інтернет-друзів — натякнути, що у вас сталося щось важливе, або викласти фото чогось незрозумілого без підпису. Наприклад, написати щось в дусі «сьогодні був за крок від своєї мрії, але зірки вирішили інакше». Адже так приємно, коли тебе розпитують, а ти відмовчуєшся.

Виставляємо на загальний огляд те, що призначається комусь одному. Напевно, ви бачили записи такого змісту прямо на стіні (в альбомі) відправника: «Ксюха, дай п’ять, тусанули класно!» Людина, яка постить подібне, думає, що вона неймовірно товариська, що життя вирує і друзів повно… Уф! Для цього є особиста переписка.

Заливаємо купу практично ідентичних фотографій. Для таких людей у пеклі підготовлений окремий казан, що тут ще сказати.

Використовуємо відверті понти. Тут мова йде про посади, які повинні викликати заздрість і показувати вашим підписникам, наскільки гарне ваше життя. Фото квитків на літак, селфі на тлі ідеальної фігури своєї другої половинки, палетка Dior, що «випадково» потрапила в кадр — все це з тієї ж серії.

Включаємо «невідверті» понти. Коли ви хвалитесь відкрито, це ще куди не йшло: врешті-решт, люди до такого звикли. Найнеприємніше — це хвастощі під маскою чогось іншого, наприклад, скарги або «невинного» питання. Наприклад: «Ох, переміряла весь одяг в магазині, будь він проклятий! Великі груди і тонка талія — це справжня кара! Пішла ні з чим!» Або: «Хлопці, ніхто не знає, де ремонтують iPhone X? Ціна питання взагалі не хвилює».
Не треба так. Всі чудово розуміють справжню мету таких постів.

Зловживаємо репостами жартів і ванільних цитат. Так вже влаштований інтернет, що нові дотепні цитати розлітаються по ньому як гарячі пиріжки. І якщо ви репостите одну з них, швидше за все, половина ваших друзів її вже бачила, а інша половина просто перегорне стрічку далі.

Так що ж тоді викладати?

Перш ніж викладати чергову фотографію, запитайте себе: якщо б у вас був фотоальбом, справжній, як у ваших батьків, стали б ви її туди поміщати, попередньо проявивши плівку за гроші? Якщо ні, то і не постіть таке фото. Або додайте його в Stories — зараз така функція є в багатьох соцмережах.

Якщо ви відчуваєте, що просто не можете не викладати десятки знімків свого собаки, зареєструйте, зрештою, для цього окремий аккаунт і додайте в друзі таких же любителів собак або створіть блог «Собаче життя». Те ж відноситься і до дітей. Ваші підписники в Facebook заледве чи оцінять рецепти супів для немовлят, а у відповідному оточенні це буде дуже навіть до речі — так от і знайдіть собі його.

Замість того, щоб просто постити фото якоїсь будівлі, напишіть, що це за будівля і чим воно знаменита. Якщо факти — це не ваше, поділіться своїми емоціями, замітьте щось цікаве. Все це дасть вам позитивний фідбек від ваших друзів. При цьому пишіть максимально коротко!

По суті, хороший пост повинен нести у світ щось позитивне: щось корисне, красиве чи веселе. А не просто показувати, як вам добре, який ви багатий / спортивний і так далі.
Пам’ятаючи про це, поділіться крутими знімками, особистим досвідом і всім, що може бути цікаво комусь ще, а не тільки вам.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close