6 життєвих міні-уроків

Як свідчить східна мудрість, якщо учень готовий, вчитель з’явиться. Якщо ви готові, то можете витягти урок з будь-якої життєвої ситуації:

1. Якщо ви можете…

собака
© liveinternet.ru

Якщо ви можете почати свій день без кофеїну, якщо ви завжди можете бути життєрадісним і не звертати увагу на болі і нездужання, якщо ви можете утриматися від скарг і не втомлювати людей своїми проблемами, якщо ви можете їсти одну і ту ж їжу щодня і бути вдячними за це, якщо ви можете зрозуміти кохану людину, коли у нього не вистачає на вас часу, якщо ви можете пропустити повз вуха звинувачення з боку коханої людини, коли все йде не так не з вашої вини, якщо ви можете спокійно сприймати критику, якщо ви можете ставитися до свого бідного друга так само, як і до багатого, якщо ви можете обійтися без брехні і обману, якщо ви можете боротися зі стресом без ліків, якщо ви можете розслабитися без випивки, якщо ви можете заснути без пігулок, якщо ви можете щиро сказати, що у вас немає упереджень проти кольору шкіри, релігійних переконань, сексуальної орієнтації або політики, — значить ви досягли рівня розвитку своєї собаки…

Сер Уїнстон Черчілль

2. Сила дрібниць

жаба
© liveinternet.ru

Гіпотетична ситуація: що буде, якщо кинути жабу в каструлю з гарячою водою? Вона тут же вискочить. А що, якщо ту ж саму жабу покласти в каструлю з холодною водою, поставити на плиту і поступово нагрівати?

Жаба розслабиться. Вона, звичайно, помітить, що стає тепліше, але подумає: «Трішки зайвого тепла не зашкодить». А все закінчиться тим, що вона звариться.

Багато чого в житті накопичується поступово. Особливо борги, зайва вага і погане здоров’я. Не можна недооцінювати дрібниці.

3. Мистецтво приймати подарунки

любов
© liveinternet.ru

Щоб збільшити приплив достатку у своє життя, дуже важливо навчитися приймати. Ми отримуємо стільки ж, скільки віддаємо, отже, і повинні віддавати стільки ж, скільки отримуємо. Цей важливий момент багато випускають з уваги. Між тим навчитися приймати не так легко, як здається. Ретельно проаналізуйте свою реакцію на компліменти. Вмійте їх приймати, оскільки з їх допомогою навколишні реалізують свій шанс щось віддати.

Вміння легко приймати все, що вам дається, допоможе вам притягувати до себе достаток. Не відмовляйтеся, коли вам щось пропонують гарне. Якщо вам дарують подарунок, прийміть його і просто подякуйте. Якщо хтось інший в ресторані хоче оплатити рахунок, не сперечайтеся. Скажіть «дякую» і дозвольте людині здійснити цей жест «віддавання».

Позбавтеся від помилок з приводу подарунків. Забудьте про те, що вони роблять вас уразливими або зобов’язаними. Якщо вам дарують те, що вам не подобається або не потрібно, віддайте подарунок тому, кого він більше потішить. У цьому випадку виграють всі. Відмовляючись від подарунка, ви блокуєте потік достатку не тільки в житті, але і в житті дарувальника. Коли ви самі робите подарунок, хіба вам не хочеться, щоб його взяли?

4. Джерело майстерності

камери-суп
© liveinternet.ru

Один фотограф прийшов до пані на вечерю. Вона, подивившись його фотографії, вигукнула:
– Які у вас чудові фотографії! Напевно, у вас дуже хороший фотоапарат?

Фотограф промовчав. Але, йдучи, сказав:
– Спасибі, вечеря був дуже смачною. Напевно, у вас дуже хороші каструлі.

5. Коли-небудь ти зрозумієш…

5lifelessons
© rusevik.ru

Коли-небудь ти зрозумієш, що бувають люди, які ніколи не зраджують, але для цього доведеться пройти через дуже багато зрад.

Коли-небудь ти зрозумієш, що зовнішній блиск – ніщо в порівнянні з внутрішньою красою. Тому що все, що ззовні – це до першого дощу. Те, що всередині – завжди горить. Нехай навіть воно згасло до ледве-видимих до жаринок. Але, досить скласти губи трубочкою і лагідно подути – вогонь поступово розгориться і зігріє тебе.

Коли-небудь ти зрозумієш, що багато формул і афоризмів, яких ти нахапався в навколишньому світі – порожні, нехай і красиві, набори слів – не більше того. Важливі лише ті істини, до яких ти сам дійшов.

Коли-небудь ти зрозумієш, що доброта, ніжність, ласка і турбота – це прояв внутрішньої сили, а не слабкості.

Принцип дії карми, чи закон бумеранга

© Херлуф Бідструп

Фото заголовку emosurf.com
За матеріалами liveinternet.ru , rusevik.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close