6 речей, які вбивають твої шанси стати щасливим

Всі хочуть бути щасливими, навіть самогубці. Але не у всіх виходить. Борсаєшся в житті, як риба на суші, а нічого не змінюється. В результаті починаєш потихеньку сходити з розуму, заплутується в елементарних речах, думками залазиш в такі нетрі, з яких зазвичай вибираються або в секту, або в невдахи. Щоб не стати ще одним нереалізованим генієм, який від туги шукає високий зміст у попсових піснях, радимо звернути увагу на речі, які тебе гальмують.

© dom.goodhouse.com.

1 Занадто багато соціальних медіа

Вступивши в підступну змову з гаджетами, соціальні медіа ведуть активну роботу по підриванню твоєї самовпевненості. Будь-яка платформа, яка змушує тебе з заздрістю дивитися і порівнювати свій простий і невигадливий світ з показною глянцевою успішністю інших, шкодить тобі. Особливо на цьому поприщі відзначився Instagram. Скількох він змусив переглянути свій спосіб життя в абсолютно позитивному ключі? Ми вибираємо яскравість, ставимо фільтри на наші фотографії, тому що ми думаємо, що редагування нашого життя робить нас кращими.

2 Амебний спосіб життя

Складається враження, що деяким людям гроші зовсім не потрібні. Їм можна платити просто хвилинами сну. При будь-якій зручній можливості люди дрімають. Після роботи, під час. Та й взагалі, люди стають пасивними і практично знерухомленими. Тут вже і мова про заняття спортом не йде, хоч би побільше рухатися. Зате виправдання своїй потворній поведінці знаходяться швидко. То занадто холодно, то занадто дорого, то часу немає, то нога болить.

3 Думка інших

Ось це, мабуть, найпаскудніше і безглуздіше у всій цій ситуації. А адже ще ваша мама говорила: «Плювати, що про тебе думають інші, одягай цю куртку і панамку, яку я тобі купила». Даремно не слухалися, подивіться, що з вами стало: третій десяток, а ви одягаєтеся з думкою, що про вас скажуть інші, виконуєте роботу з такою ж думкою, навіть над кожним постом у соціальних мережах трясетеся як над дипломом. І, перефразовуючи Тараса Бульбу, хочеться запитати: ну що, синку, допоміг тобі твій страх? Можете не відповідати, ваше прагнення догодити чужій думки змушує закрити очі на якість. Важливо пам’ятати, що всяка думка суб’єктивна і не є ніяким гарантом. Але прагнучи відповідати чужим поглядам, ви зовсім забуваєте про якість. За великим рахунком, ваша діяльність не приносить вам ніякого задоволення. Так що не намагайся відповідати чужим думкам. Якщо вам це в кайф, якщо вам комфортно, то нехай всі йдуть до біса.

4 Нескінченна біганина по колу

Хом’ячкові в клітці пощастило набагато більше, він хоча б може виходити з свого колеса і займатися іншими хом’ячими справами. Чого не скажеш про більшість з нас. Замість колеса — життя, яке мчить з такою швидкістю, що навіть при наявності суперздатностей не здоженеш. За цієї метушливою стресовою біганиною ми забуваємо про свої цілі, про свої сподівання та мрії. Просто робимо все за графіком, не замислюючись про те, чи потрібно нам це чи ні. Одружуємося, тому що так треба, працюємо в офісі, тому що так солідно, купуємо машину, тому що у всіх є. Тому потрібно зупинитися, подивитися на себе з боку і жахнутися тому, що з собою зробили. Частіше замислюйся про те, чого ти хочеш від життя.

5 Скарги і ниття

Головне зрозуміти, що ні уряд, ні друзі, ні робота не впливають на ваше життя так сильно, як ви самі. Так що якщо щось іде не за планом, не поспішайте скаржитися іншим на своє важке життя. Краще вдарте себе по щоках, умийтеся холодною водою та проаналізуйте ситуацію. Відразу зрозумієте, що з тими людьми зв’язуватися не варто, потрібно було тримати все під особистим контролем, а не довіряти дилетантам. Власне, з таких дрібниць і з’являються помилки — недогледіли, не доробили, не перевірили. Розумієте, нікому не можна довіряти тільки собі.

6 Сіль, коти та інші забобони

Що таке забобон? Це виправдання для бідних і нещасних. Коли вам кажуть, що свистіти в будинку не можна — свистіть в три рази голосніше, назло. Бо біди відбуваються тільки з тими, хто свято вірить і чекає невдачі. Якщо кішка перебігла дорогу — значить, тварина кудись поспішає. Моєму товаришеві кішка перейшла дорогу перед першим робочим днем. Через 5 років він став першим заступником, і зарплата у нього зросла в два рази. Це означає, що він сатанинське поріддя? Ні, він, як і будь-які нормальні люди, робить все без оглядання на прикмети, не натирає мозоль про покладений в черевик п’ятак (знаєте таку прикмету — покласти монету під п’яту на удачу?), не спізнюється, виконуючи ритуали. А головне, він не чекає, що за розсипаною сіллю до нього прийдуть голод, хвороба і судовий пристав. Дихайте спокійно і не думайте про всяку нісенітницю, вона робить вас нервовими і обмеженими.

Фото заголовку dom.goodhouse.com.ua
За матеріалами brodude.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close