4 питання, які покажуть, чи приречені ваші стосунки на провал

Поставте собі ці питання, щоб дізнатися, наскільки життєздатні ваші стосунки.

1. Чи хочете ви одного й того ж?

Для успіху стосунків у довгостроковій перспективі необхідно, щоб партнери були об’єднані загальними цілями, інтересами і бажаннями. Звичайно, вам не потрібно у всьому копіювати одне одного. Ви можете не сходитися в дрібницях, але коли мова йде про важливі речі, краще бути на одній хвилі.

Чи співпадають ваші погляди на кар’єру, шлюб, народження дітей? Чи хочете ви жити в одному і тому ж місці? Якщо з якихось принципових питань ви категорично не приймаєте, не варто переконувати себе, що ви перевиховаєте партнера. Поставте себе перед вибором: прийняти людину такою, якою вона є, або в кінцевому рахунку розірвати стосунки.

2. Чи можете ви до кінця відкритися одне одному?

Ви можете відкрито розповідати партнеру про свої переживання та емоції? Відчуваєте себе комфортно, обговорюючи стосунки? Прагнете ділитися одне з одним тим, що відбувається в житті?

Якщо ви відчуваєте себе незатишно, розповідаючи про свої думки, і не можете відкритися до кінця, ви ніколи не досягнете емоційної близькості, необхідної для успішних стосунків.

3. Як ви вирішуєте конфлікти?

Якщо майже ні одну суперечку ви не можете вирішити без скандалу, варто задуматися про припинення стосунків. Коли люди постійно сваряться і вирішують конфлікти в агресивній манері, їх стосунки перестають розвиватися. Замість того щоб насолоджуватися часом, проведеним разом, вони думають тільки про те, як уникнути чергового словесного двобою і як довести партнерові власну правоту.

У здорових стосунків конфлікти вирішуються шляхом конструктивного обговорення і в підсумку допомагають обом партнерам ставати кращими.

4. Чи можете ви бути самими собою?

Найкраще в довгострокових стосунках — це те, що у вас є близька людина, яка знає вас з непривабливої сторони, але все одно любить. Задумайтеся, наскільки часто в присутності партнера вам доводиться поводити себе не так, як хотілося б вам, щоб відповідати його або її стандартам.

Люди зберігають довгострокові стосунки, як романтичні, так і дружні, тільки якщо їм комфортно в присутності одне одного.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close