3 таємниці давньої мудрості: Як знайти щастя

Багато порад про те, як знайти щастя, яким ми слідуємо сьогодні, зовсім не нові, вони прийшли до нас із законів давньої мудрості.

Мудрість, яка, здавалося б, вже давно повинна була стати частиною нашого життя, як це не дивно, досі такою не є, оскільки ми все ще не засвоїли її основні уроки.

У даній статті ми разом з вами згадаємо три основні і дуже важливі таємниці щастя, які вже сьогодні необхідно почати застосовувати на практиці.

Якщо мудреці користувалися даними таємницями, значить вони дійсно безцінні, чи не так?

Секрети стародавньої мудрості і як застосувати їх на практиці

1. Контролюйте тільки те, що можете, решта ігноруйте

Перша таємниця давньої мудрості дуже важлива, зізнайтеся собі скільки разів ви намагалися контролювати те, що вам не під силу?

При виникненні будь-якої проблеми або занепокоєння, які тримають вас у постійній напрузі, запитайте себе чи можете ви зробити щось.

Послідовники стоїцизму говорили собі так: «чи можу я зробити щось для вирішення даної проблеми? Якщо можу, значить треба діяти; якщо не можу нічого зробити, значить я прийму цю проблему».

Тим не менш, ми знову і знову б’ємося головою об стіну, з’їдаємо себе зсередини, підриваємо нашу самооцінку і постійно турбуємось про щось.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ми не завжди можемо контролювати все, що з нами відбувається, тому що є речі, які просто трапляються і це нормально. Прийняття даної думки допоможе нам позбутися важкого тягаря, тому що іноді ми беремо на себе занадто велику відповідальність і не можемо з нею впоратися.

Іноді це є результатом страху, невпевненості або будь-якої іншої проблеми, які заважають нам відпустити їх.

Давайте дозволимо собі спокійно плисти за течією життя, прийняти його і не затьмарювати його тим, що ми не можемо контролювати. Найкраще станеться з вами тоді, коли ви навчитеся послаблювати контроль.

2. Навчіться приймати і припиніть заперечувати

Прийняття – це одна з найбільших складнощів нашого життя, оскільки іноді це значить перестати приміряти на себе роль жертви.

Коли ми не приймаємо хворобу, якусь ситуацію або цілий період нашого життя, де не все складається вдало, ми починаємо заперечувати те, що відбувається і бунтуємо.

Але ж ця ситуація настільки абсурдна, як бачити, що йде дощ, і заперечувати його або повстати проти. Виграємо ми щось від цього? Чи можемо змінити ситуацію? Однозначна відповідь на це «ні», і наш єдиний варіант — прийняти те, що відбувається.

Чому ми заперечуємо реальність? З-за наших очікувань і того, що кожен з нас вважає успіхом і невдачею …

Все це призводить до страждань і марного опору. Ми не жертви, світ не налаштований проти нас. Іноді щось просто трапляється.

Давайте навчимося приймати те, що ми не в силах змінити. В іншому випадку, на думку стоїків, ми витрачаємо занадто багато нашої безцінної енергії.

3. Ми самі відповідальні за своє життя

Третя таємниця давньої мудрості дуже важлива для позбавлення від перекладання провини за наше життя.

Дуже часто ми звинувачуємо своїх батьків у всьому поганому, що відбувається з нами, хоча ми вже давно самі дорослі люди.

Як сказав Сенека: «Ми часто говоримо про те, що вибирати батьків не в нашій владі, але ми можемо вибрати, якими дітьми ми хотіли б бути».

Звичка озиратися назад і шкодувати про те, що не принесе нам нічого доброго. Це лише виправдання нашої пасивності, щоб не діяти перед обличчям труднощів.

Тим не менш, ми вже дорослі і маємо можливість перейти на інший шлях, відмінний від того, що намітили наші батьки. Тепер саме ми несемо відповідальність за наше життя, і ніхто інший.

Сьогодні той день, коли ви можете почати нове життя, послабити контроль над тим, що ми не в силах змінити, прийняти ситуацію такою яка вона є і нарешті встати за кермо вашого власного життя.

Постійний контроль, заперечення і звинувачення інших привносять в наше життя тільки нещастя.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close