20 порад в скрутну хвилину від Макса Фрая

© ladyport.net

Макс Фрай — одночасно головний герой творів і літературний псевдонім двох авторів — Світлани Мартинчик та Ігоря Стьопіна. Книги Макса Фрая затягують у свої дивовижні світи, де живуть пізнавані персонажі з нашого з вами життя. А головне, вони сповнені легкого гумору і влучних спостережень, які відкривають очі на цей світ.

Тутка зібрав поради містера Фрая, які допоможуть перечекати важкі часи і навіть, можливо, змінити погляд на життя.

Хотів би я навчити тебе замість: «Ох, як все погано!» – думати: «Треба ж, як цікаво!» Але таке ставлення до життя приходить тільки з досвідом.

Врешті решт, якщо не дозволяти собі іноді побути дурнем, життя позбудеться доброї половини задоволень.

У мене є прекрасне правило: якщо те, що відбувається, перестає подобатися, треба негайно йти.

Добрі прикмети слід винаходити самостійно. Кого зустрів, той і до удачі. Так і запишемо. І запам’ятаємо. І день проживемо відповідно.

Слід негайно здійснити своє дурне бажання, щоб не угробити на його виконання все життя.

Якщо дуже довго вдавати, що нічого не боїшся, хоробрість може стати корисною звичкою, чимось на зразок манери спати з відкритим вікном або приймати контрастний душ.

Головне – поменше говорити. І тоді співрозмовник сам придумає спосіб все собі раціонально пояснити. Принаймні, я до сих пір не зустрічав такого, хто б не впорався. Люди дуже талановиті. Дуже.

Не слід задавати питання, відповідь на які вже давно відома – якщо не твоєму безпорадному розуму, то твоєму мудрому серцю.

Роби вигляд, ніби у тебе все в порядку. Ти здивуєшся, коли зрозумієш, наскільки це ефективний метод. Після того як зумієш обдурити себе, тобі взагалі все на світі буде по плечу.

Не можна відкривати таємниці, не можна розповідати про найголовніше вголос. Особливо дорослим (тобто чужим). Інакше – все, немає таємниці, здохла, розсмокталася.

Любити слід шлях, а не майбутній кінцевий пункт, чим би він не був.

Сьогоднішній день – хороший привід вийти з берегів, кожному – зі своїх. Тому що будь-яка людина – океан, і нерозумно все життя щиро вважати себе калюжею, нехай навіть найглибшою і найширшою в мікрорайоні.

Себе треба любити і хвалити. Не доручати ж таку відповідальну справу чужим людям!

Після ночі роздумів просто необхідно зробити пару-трійку дурниць – просто для того, щоб не вважає себе великим мислителем.

Для того щоб осягнути справжній зміст події, яке вважаєш нещастям, слід відійти від нього на деяку відстань. І якщо не зовсім перестати страждати, то принаймні не брати до уваги страждання головною справою свого життя.

Потрібно йти туди, куди хочеться, а не туди, куди нібито «треба». Йти собі, йти і нічого не боятися.

Щоб отримати шанс на безсмертя, треба відмовитися від надії на нього … Взагалі від будь-якої надії. Відчай – дивовижний ключ до могутності, навіть не ключ, а відмичка, здатна відкрити майже будь-який замок … І звичайно це єдиний ключ, доступний людині!

Деякі шанси краще упускати. Для того щоб не втратити всіх інших.

Одне з двох: або ти не можеш нічого змінити – і тоді хвилюватися марно, – або можеш – в цьому випадку варто братися за справу, а не витрачати свою силу на занепокоєння і гнів.

Поки людина жива, нічого не пропало. З будь-якої ситуації завжди є вихід, причому не один, а кілька – і хто ти такий, щоб опинитися першим людською істотою у Всесвіті, що потрапили в дійсно безвихідну ситуацію ?!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close