2 питання, на які відповість тільки шизофренік. Або геній

Зовні відрізнити здорову людину від шизофреніка практично неможливо. Тому в психіатрії використовують безліч тестів і методик, які допомагають з’ясувати, що коїться у пацієнта в голові і чи потрібна йому допомога.

На цей раз Тутка підготував для вас 2 простих запитання, відповісти на які правильно зможе тільки шизофренік або неординарна, геніальна особистість.

Важливо: Щоб результати тесту були точними, відповідайте на питання, відштовхуючись від своїх відчуттів. А саме від того, як ви бачите цю картинку, а не якою вона повинна бути. Тепер уважно подивіться на зображення і відповідайте на питання.

1. Маска опукла з одного боку чи з двох?

2. Маска обертається в одну сторону або у дві?

Відповідь

1. Маска опукла тільки з одного боку.
2. Маска обертається тільки в одну сторону — праву.

Хто ж ви — божевільний чи геній?

Якщо ви відповіли неправильно на обидва питання, то не переживайте: ви абсолютно здорова людина. А якщо відповідь для вас була очевидною, то, можливо, варто подумати над тим, щоб завести друга-психіатра.

Справа в тому, що мозку здорової людини властивий самообман. Він враховує штучні форми, навколишні тіні і «коригує» картинку. Тому ми попадаємся на ілюзію, хочемо ми цього чи ні.

У шизофреніка немає такої уяви. Його мозок не може встановити зв’язки між деталями. Тобто він бачить маску тільки такою, яка вона є, і ніякою іншою. Для нього маска завжди увігнута всередину, а обертається тільки в одну сторону.

Тоді як розрізнити генія? Між шизофренією і геніальністю тонка межа, але розрізнити їх можна. Геніальні особистості мають мисленням хворої і здорової людини одночасно. На відміну від тих і інших вони миттєво перемикаються між типами мислення. Тобто вони бачать ілюзію так само, як звичайна людина, але моментально розуміють, у чому підступ. І якщо захочуть, то їх мозок перестане сприймати обман назавжди.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close