18 звичок жінок, які самі керують своїм життям

© greatpicture.ru

У них все під контролем, вони вміють економити і розкошувати, вони тримають все у своїх руках, і роблять це так легко і невимушено, і найгловніше, виглядають при цьому чудово. І в цьому їм допомагають кілька простих і важливих звичок. Вони…

1. Самі собі готують вранці каву, замість того, щоб кожен день витрачати гроші на каву в кафе або кіоску а-ля Starbucks. Це дійсно виходить істотна економія.

2. Вони добре снідають: не просто одним батончиком із сухофруктів, нібито ситні і не шкідливі, а повноцінним здоровим сніданком, щоб зарядитися енергією на більшу частину дня.

3. Вони кажуть «ні» тому, що не варто їх часу, або тому, що можна зробити без почуття провини. Зібрані жінки знають, що неможливо зробити все на світі, або хоча б припустити, що ти можеш все зробити. Тому краще зосередитися на головному і зробити це якісно.

4. Вони правильно і відповідально розставляють пріоритети. Краще першим ділом зробити найважливіші справи, на які потрібно більше сил і часу, щоб потім не займатися цим в кінці дня, коли вже немає бажання і всі відпочивають.

5. Вони проводять чітку межу між роботою та особистим часом, тому не витрачають даремно час на роботі і не сходять з розуму вдома, цілодобово відповідаючи на робочі листи і дзвінки.

6. Вони дозволяють своїм зекономленим грошей зберігатися на окремому рахунку, а не використовують їх як кишенькові гроші на розваги. Зараз у вас може бути все фінансово добре і стабільно, зараз…Але все може змінитися. Нехай у вас завжди зберігається на чорний день сума в кілька зарплат, на той випадок, якщо ви втратите роботу і т. д.

7. Вони підтримують зв’язок з друзями та родиною, особливо у важкі часи. Адже робота – не найголовніше в нашому житті.

8. Вони усвідомлюють, що не можуть вирішити всі життєві проблеми. Це великий стрес – думати, що ви можете все вирішити. Та й це неможливо. Робіть те, що можете, не беріться за неможливе, і вже тим більше не коріть себе за це.

9. Вони підтримують соціальне життя, і це не просто випивка з колегами після роботи. У них є життя поза роботою, якою б улюбленою вона не була.

10. Вони вміють боротися зі стресом, і це не якісь шкідливі звички: наприклад, запити депресію алкоголем або заїсти гамбургерами.

11. Вони усвідомлюють важливість сну і сплять 7-8 годин, тому що від цього залежить їх продуктивність на роботі, зовнішній вигляд і здоров’я.

12. Вони харчуються здоровою їжею, з’їдаючи хоча б один овоч на день. Не варто чекати хорошого самопочуття і фігури, якщо ви харчуєтеся чим попало.

13. Вони одягатися по погоді і за обставинами, щоб не потіти і щоб було зручно, якщо цілий день доведеться провести на ногах і в русі.

14. Вони пунктуальні. Дуже важко тримати все під контролем, коли ви носитесь в поспіху як божевільна.

15. Вони слухають людей, коли ті говорять, бо їм не треба перепитувати або згадувати, щоб згадати деталі. Так, у вас може бути багато справ, але намагайтеся зосередитися саме на тому, що вам говорять зараз. Якщо ви щось пропустите, то потім буде навіть ніяково визнавати, що ви були неуважні.

16. Вони вчасно розбирають свою пошту: відповідають на важливі листи, видаляють непотрібні, щоб потім не розбиратися з тисячами непрочитаних за кілька місяців і не шукати там щось важливе.

17. Вони ведуть один календар з розкладом подій і списком справ. Щоб не було так, що в телефоні відзначені всі дні народження, а в гуглі – завдання, а в настінному календарі – ще якісь події. Організуйте все в одне.

18. Вони іноді визнають, що насправді не все під їх контролем. Немає нічого поганого в тому, щоб визнати поразку чи невдачу – це навіть більше прихилить до вас інших людей, які з радістю вам допоможуть.

За матеріалами 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close