15 причин бігти світ за очі

© depositphotos.com

Якщо ви потрапили в одну з цих ситуацій – біжіть! Ваше життя надто цінне, щоб витрачати його на подібне!

Отже, негайно біжіть від:

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

 1. Людей, які заподіюють вам біль. – Перестаньте гадати, чому вони це роблять. Краще запитайте себе, чому ви дозволяєте цьому траплятися. Не мовчіть, говоріть. Дайте їм відсіч. Часом причина наших страждань навіть не в насильстві, а в тому, що у відповідь на нього ви мовчите і нічого не робите.
 2. Фальшивого кохання. – Якщо серце коханої людини вкраде хтось інший, будьте вдячні долі за те, що з’ясували це зараз, а не набагато пізніше. Чому? Та тому, що ця людина насправді ніколи вас не любила по-справжньому – справжню любов так легко не зруйнувати. І нам доводиться прийняти той факт, що деякі люди залишаються в наших серцях набагато довше, ніж затримуються в наших життях.
 3. Прокрастинації. – Часом ми задаємо питання не для того, щоб дізнатися щось нове, але щоб упевнитися у відповіді, яка давно відома нашій душі – не дуже сподіваючись дізнатися, що це все-таки не так. Але, вислуховуючи одну і ту ж відповідь від різних людей, ви лише шкодите собі. Єдина відповідь, яка дійсно вам потрібна – прийняття правди. Це допоможе вам нарешті визначитися з вибором життєвого шляху і продовжити рух вперед. Дайте вашій душі шанс жити – жити тим життям, що було вам визначене. Досить задавати одне і те ж питання знову і знову – приймайте рішення та починайте діяти.
 4. Нестриманості. – Вірити в щось, нехай навіть в самого себе – значить вміти чекати. Коли ми йдемо  шляхом віри, бувають часи, коли все навколо ніби завмирає, і нам дуже хочеться зробити хоч щось, аби все почало відбуватися швидше. Нам дуже хочеться відкинути в сторону нашу віру та терпіння, і спробувати створити для себе щось нове – при цьому, забуваючи озиратися по сторонах. Вірити – означає вміти терпіти та чекати. Хоча у вашому житті далеко не все відбувається з тією швидкістю, яка вам до вподоби, як правило, все відбувається настільки швидко, наскільки це можливо.
 5. Упередженості та стереотипів. – Якщо ви перш за все осуджуєте інших за їх кольором шкіри, вагою та іншим зовнішнім параметрам, швидше за все, вам так і не доведеться їх пізнати по-справжньому.
 6. Матеріалізму. – Неважливо, куди вас закине життя – у велике місто або крихітне містечко, ви неодмінно зустрінетеся з недалекими людьми – людьми, які будуть вважати себе кращими за вас – людьми, які думають, що лише володіння певними матеріальними благами (одягом, машиною престижної марки, і так далі) робить вас шанованою людиною. Але на ділі всі ці матеріальні речі означають не так вже й багато. Куди більш важливі цілісність особистості, власна гідність і сила духу. І якщо вам пощастило цим володіти, ніколи і ні за що це не віддавайте – ні за яку ціну. Не продавайтеся.
 7. Особистих стосунків нашвидкуруч. – Не хапайтеся за стосунки, немов голодуючий за хлібну скоринку. Працюйте над собою. Зрозумійте, в чому ваші сильні та слабкі сторони. Зробіть це – і рано чи пізно привернете увагу дійсно цікавих людей, а то і затягнете їх в своє життя.
 8. Надмірних очікувань. – Не ставтеся до людей з презирством лише тому, що вони недосконалі. Краще захоплюйтеся ними за те, що вони не намагаються одягнути на себе фальшиву личину. І припиніть обманювати самі себе – насправді, вам не потрібні досконалі друзі, знайомі і близькі люди. Вам потрібні люди, яким ви можете довіряти, люди, поруч з якими можна побути просто собою, яким так само приємно знаходитися поруч з вами, як і вам – з ними.
 9. Людей, які говорять вам лише те, що ви хочете почути. – Так, вірити тому, хто говорить вам приємні речі, речі, які ви хочете почути, дуже легко. Але намагайтеся не тільки слухати їх слова, а й стежити за їхніми вчинками. Вчинки куди гучніші слів – і вони завжди говорять правду.
 10. Тих, хто вважає вас менш гідними, ніж інші. – Пам’ятайте – ви не запасний план. Ви здатні на куди більше, ніж бути запасним аеродромом і теплою жилеткою, в яку так приємно виплакатися. Так, неможливо змусити себе перестати любити когось, але ви цілком можете переконати себе, що заслуговуєте більшого. Ніколи не погоджуйтеся на друге місце. Завжди прагніть до головного призу. Як ви можете очікувати, що будете для когось на першому місці, якщо самі ставите себе на друге?
 11. Ситуацій, які змушують вас прикидатися кимось, ким ви не є. – У цьому шаленому світі, який намагається втиснути вас в шаблон і загнати в рамки, одна з найважчих битв – битва за право бути самим собою. І поки ви будете в ній боротися, багато вас за це не будуть любити. Вони будуть ставитися до вас з презирством, а то і з ненавистю лише тому, що ви не такі, як вони. Але це нормально. Те, що робить вас «не такими» – якраз те, що робить вас собою.
 12. Тривалих ситуацій чи положень, які ви ненавидите. – Краще бути невдахою в улюбленій справі, ніж досягти успіху в тому, що ви терпіти не можете. Не дозволяйте тим, хто відмовився від своєї мрії, умовити вас на те ж саме. Найкраще, що ви можете зробити – довіритися своїй інтуїції. Ризикувати. Не вибирати лише безпечні та нудні варіанти лише тому, що боїтеся того, що може трапитися. Інакше ви так нічого і не досягнете.
 13. Пасивності. – Всього, що в цьому світі хоч чогось варте, потрібно домагатися. Не існує ліфта до успіху – вам доведеться йти до нього, переступаючи зі сходинки на сходинку. Так що забудьте про те, як ви себе почуваєте, і згадайте, чого ви заслуговуєте. І найкращий час для того, щоб вирватися зі своєї шкаралупи і показати світу, хто ви і чого заслуговуєте – зараз. Прийшов час ризикувати, робити помилки та вчитися новому. Так, йти в гору нелегко, але коли ви досягнете до вершини, то зрозумієте – воно того вартувало.
 14. Сумнівів. – Коли ви станете своїм кращим другом, вам буде куди простіше жити. Зрозумійте, єдина людина, що не дає вам досягти всього, на що ви здатні – ви самі. Ви обмежені лише власною уявою. І ви не зобов’язані нікому нічого доводити – тільки собі.
 15. Негативу. – Так, часом життя дуже складне. Часом воно стає таким важким, що вам навіть не хочеться вилазити з ліжка вранці. Таке виснажливе, що вам хочеться плакати. Але іноді воно буває просто чудовим. Таке прекрасне, що вам хочеться посміхатися всім навколо. Так, якщо у вашому житті почалася чорна смуга, постарайтеся зберігати позитивний настрій і якомога швидше його подолати. Чому? Тому що життя того варте. Ваше щастя того варте. Ви того варті.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: